Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tuğgeneral_psy
Gerçek Adİbrahim DİNÇER
Doğum Tarihi2 Mart 1994
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"2014 YGS-LYS" Hakkında Her Şey *Ana Konu* //YENİLENDİ// başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
2013 YGS-LYS bitti.Sıra 2014 YGS-LYS'de ! Bu konuda 2014 YGS-LYS'ye hazırlıkla ilgili her şeyi paylaşabiliriz. Ayrıca kayn... Mesaja git »
Arkadaşlar halihazırda çalışma yöntemlerimizin hedeflerimizin vs paylaşıldığı FaT MD. arkadaşımızın açtığı bir konumuz var sayımızın artması nedeniyle... Mesaja git »
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 2013 GİRİŞLİLER başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
aynen hocam bi bilgisi olan varsa yazsın ? veya 2013-2014 hazırlık sınıfı ders programına ulaşan link atabilir mi ?? birde bu sınıflar ne zaman ... Mesaja git »
hocam o sınavda 66 üstü puan alan geçmiş sayılıyor ve muafiyet e girmeye hak kazanıyor 66 altı puan alnlar muafiyet e giremiyorlar ben 78 aldım dan... Mesaja git »
Yatay Geçiş Uzmanıyım Sorularınızı Cevaplıyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
evet arkadaşlar soruları olan varsa yardım edebilirim... Mesaja git »
#2014 YGS-LYS: Üniversite Okurken Tekrar Hazırlanan Tayfa[ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
* İki arkadaşın konusu vardı. İkisini bir arada toplayıp yıl içinde de daha geniş paylaşımlar yapabilmek için bir ana konu şart oldu. Merhaba ar... Mesaja git »
hocam beni de FETO FAN CLUB DEN aradıLAR boydak yurtlarını övüp durdu. adam kayseriyi anlatacam diye girdi lafa en son zaman gazetesine üyelik açaçkt... Mesaja git »
hocam şimdi biz bu sene ilk defa üni ye kayıt yaptıracağız örgün olarak peki bankaya herhangi bi ücret yatıracığız mı yoksa kayıttan sonra mı para ... Mesaja git »
hocam şimdi değiştirmek için girdim ön kayıt formunda dereceyi kaldırmışlar onun yerine mezuniyet yılı yazıyor bende sizde demi öyle ?????[... Mesaja git »
yani derece yerine 100 yazıyoruz ?? ??... Mesaja git »
Arkadaşları

anl_clk

Mechani
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
忍耐力は非常に貴重である: "それは私がスマートだし、私は問題に対処するために放棄するために管理することはありません。"ALBERT EİNSTEİN **
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Hakkında
..................................:::..........:::..................................

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141