Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amacsızpanda
Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 22 gün 7 sa. 40 dk. kaldı.
Bir Önceki Kullanıcı Adımmm2515
Gerçek Ad 
KonumSeçiniz,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 24 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mass Effect Andromeda Dil Dosyalarını Açmak Mümkün Mü? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
direkmen gönüllüyüm... Mesaja git »
volkanın yaptığı doğru mu? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
avrupada izibn verir mi hakemler buna bence kesinlikle vermezler... Mesaja git »
volkanın yaptığı doğru mu? konusunu başlattı (8 gün önce)
her penaltı atışında kale yanına gidip su içiyor nmarası çekiyor hakem de mal mal izliyor ya. gs maçında da yaptıydı.... Mesaja git »
Mass Effect Andromeda Dil Dosyalarını Açmak Mümkün Mü? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ben up layacaktım da pek ümidim olmadığından gerek görmedim. , oyunun dil dosyalarını çıkaracak toolları bizden yapabilen çıkmıyor. ancak yabancı bi... Mesaja git »
açık ve net. TR de oyuncuların %90 nında beyin 0 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Benim yazdığımdan ne çıkardın ki benim oyun anlayışım üzerine yorum yapıyorsun Benim main support ve takım ne kadar mallık yaparsa yapsın her zam... Mesaja git »
açık ve net. TR de oyuncuların %90 nında beyin 0 konusunu başlattı (11 gün önce)
cidden söylüyrum. yok abi beyin yok. kafa yok. çektim rp yi gidiyorum weste.... Mesaja git »
Bu rezil futbolla buraya kadar :D konusunu başlattı (12 gün önce)
Hafta içi başakşehir den de darbe yesinler. Tek isteğim bu... Mesaja git »
Hiç deneyen uğraşan var mı? Tabi Türkçe yama yapmak isteyen?... Mesaja git »
Gs nin düzeleceğini düşünen var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
https://www.google.com.tr/amp/www.fanatik.com.tr/amp/2017/03/08/galatasaray-in-borcu-520-milyon-dolar-1281817 Peki bu borç kaç yılda oldu? 20... Mesaja git »
Gs nin düzeleceğini düşünen var mı? konusunu başlattı (18 gün önce)
Daha 3 sene öncesine kadar diplerde olan bjk şu an Türkiye nin bana göre en iyi takımı Fener 2011 de şike bilmem ne derken dibi görecek denilirken... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156