Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amacsızpanda
Bir Önceki Kullanıcı Adımmm2515
Gerçek Ad 
KonumSeçiniz,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AB'den Vize Durdurma Kararları Başladı(Güncel) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kudurun. Ancak burdaki saftirik kafalar size inanır... Mesaja git »
Erdoğan olmasa bunlar oy alacağını zannediyor. Sana genel başkanın çekil diyorsa çekileceksin. Ha yiyorsa gelecek seçim bağımsız girsin bakalım ka... Mesaja git »
Yolun Sonu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Günlük ekonomi batıyor, ülke batıyor ve AKP den Kurtuluyoruz konusu Günde 1 doz almazlarsa adamların günü zehir oluyor herhal.... Mesaja git »
Fatma Şahin, CHP'li Yarkadaş'a tazminat davası açtı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben olsam parayı aldıktan sonra boğazda millete Keriz parası Diyip ziyafet verirdim.... Mesaja git »
Galatasaraylıyım ama Fener yenerse üzülmem başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tenkit etmek farklı bir şey takımı gönülden sevmek farklı bir şey. Misal ben bizim kodoman yiyici yönetimi hatta GS nin kongre camiasından Albayra... Mesaja git »
Galatasaraylıyım ama Fener yenerse üzülmem başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sen GS li değilsin. Böyle traftar olmaz Nokta.... Mesaja git »
Ak Parti'ye destek vermemiz gerekmiyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Trollük te sınır tanımıyorlar. Acaba oyunu akp ye bir sefer attın mı? En azından kişiliğinizi saklamayın ve ne iseniz o olun. Buna da dürüstlük derler... Mesaja git »
Kerkükün ele gecirilmesine sevinen kafalar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yanlış pencereden bakarsanız yanlış yeri görürsünüz Haşdi şabi veya kyb v.s değil olay. 10 yıllardır abd orda 10 milyarlarca dolar harcayıp b... Mesaja git »
Gerçekten insanı kabız edecek derecede çok bilmişlik taslama derdindesin. Her söylediğin sadece altı doldurulmamış ucuz edebiyattan öteye gitmiyor. Ya... Mesaja git »
Benim neyi bildiğim veya bilmediğim benim için önemli, senin için değil. Keşke işin gücün 3 5 kelimeyle oynayıp laf ebeliği olmasaydı da 3 5 fikir ürü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.275