Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mmm2515
Gerçek Ad 
KonumSeçiniz,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 41 dk. önce
Son giriş tarihi: 24 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evetçilerin sürekli algı operasyonu yapması başlıklı konuya yorum yazdı (41 dk. önce)
lokantalar kapatılacak o yüzden hayır mı diyecekti ne var yani adamlar şunu diyor aman ha bakın pkk sı hdp si fetö sü cümle küffa... Mesaja git »
Cumhur Başkan gezide ohal ilan edebilecek başlıklı konuya yorum yazdı (50 dk. önce)
panpa ekmek parası bea. çok görme. ekmeğimizin peşindeyiz emeğe ve emekçiye saygı pls. latife bir yana ben konuyla alakal... Mesaja git »
Osmanlı Niye yıkıldı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Konuyu açanın yorumuna bakınca Konuya yorum atanlara bakınca Şu geldi aklıma Şu forumdaki kafadan bir ülke yönetiminde 10 tane adam... Mesaja git »
Cumhur Başkan gezide ohal ilan edebilecek başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
20 milyon insanı mı tutuklatacak? Uçuyoruz Panpa ... Mesaja git »
Akp'in 70 yaş üzeri oyların yüzde 90'ını alması başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Geçmişin bizzat tanıkları okadar darbe muhtıra zulm görmüş insan Ne diyecekti? Bir hayır diyim ben çektim torunlarım da çeksin mi diyecekti... Mesaja git »
Cumhur Başkan gezide ohal ilan edebilecek başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Ohal kararı için meclis oylaması şartı var Olağanüstü hal yönetimi Madde 119- Cumhurbaşkanı, savaş hali, savaşı gerektirecek bir durumun baş g... Mesaja git »
Huhuhhuuuu ben geldim birazdan gömecem o fotoya çay cigara içiyorum... Mesaja git »
Kızı MHP için hayır diyor Oğlu Türkiye için evet Birinin derdi MHP Birinin ki ülke... Mesaja git »
Cb Seçimini Bilen Sonardan Referandum Anketi Hayır %51 ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Panpa %54,7 evet Al fava veya ekran resmi al Sen de bir oran yaz ben de alayım 16 Nisan gecesi fotoları çarpıştıralım ?... Mesaja git »
evet diyeceğim tek şartım var başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Türk ün lideri Ve Türkler Bir dünyaya değil dünyalara bedel bir millettir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.159