Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mmm2515
Gerçek Ad 
KonumSeçiniz,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkçe yamayı oyun çevirinin yamasını kullanarak kurdum. çalışıyordu sorunsuz. ama şu an baba yaga görevini yaparken polenleri geçtikten sonra 1... Mesaja git »
Bu devran ne zaman dönecek ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Korkma herkesin hesaba çekileceği ve her yaptığından sorumlu tutulacağı ve adalet terazisinin gıdım şaşmayqcağı o an da gelecek Biz kendimize ba... Mesaja git »
Abdülhamit Neden Seçildi? başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Abdülhamid Han için ne yazılsa eksik kalır Ha bazılarına ne yazsan saplantılı beyinleri anlamaz Ama illaki anlamak istiyorsan 1908 -... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Suistimal İadeler Steam üzerinden ürün alımında risk faktörünü ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır, oyunları elde etmek için ücretsiz bir yol olar... Mesaja git »
oynayasım da var hazır yarın pazarken :) şimdi daha yeni iade talebinde bulundum. 89 lira bekleyen bakiyede görünüyor. o orda dursun sıkıntı yok. ac... Mesaja git »
bekleyen bakiyede 89 lira gözüküyor 24 ssat içinde erişilebilir diyor. şimdi benim endişem indirim kampayası bu gece biterse tomb raider e yine pah... Mesaja git »
şu an bekleyen bakiye diye gözüküyor 89 lira heralde kabul edildi. yalnız 24 ssat içinde erişilebilir diyor. acaba ben 35 tl ye yeniden alsam olur ... Mesaja git »
12 şubatta rise of tomb raider aldım 89 tl ye 110 dk oyun süersi var şimdi indirimde ve 54 tl yi kurtarma derdine düştüm. bu işleri hiç bilmem ... Mesaja git »
rise of tomb raider ı indirim olur diye almayı baya bir beklettim. en son yama da çıkınca ve esasen indirim ümidimi de yitirince 89 tl ye geçen hafta... Mesaja git »
Neden Uğur Dündar gibi gazeteciler artık yetişmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çok şükür ki yetişmiyor [;)] ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
1.352