Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amacsızpanda
Gerçek Ad 
KonumSeçiniz,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Reina Katilini Haber Yaparken Kullandığı Görsel [Cumhuriyet] başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Kardeş aynı duygular içerisindeyiz. Bazen sinir küpü oluyorum. Mail atıp ana avrat sayasım geliyor sonra CEHENNEM aklıma geliyor ve Rabbime şükrediyor... Mesaja git »
1- bu hükümet zamanında yapılan yenilenebilir enerji yatırımlarına kör olunca böyle yazmak normal. 2- biz çok geri kaldık evet. asteroidi bırak uzay... Mesaja git »
Kudüs başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Allah bizlerin yardımcısı olsun. Ahirette nasıl hesabını vereceğiz bilmiyorum.... Mesaja git »
Zarrab'a KHK zırhı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İçeride halen kripto köpekler bitti mi zannediyorsunuz. Her alanda var ve bence mantıklı adım olmuş Abd nin bu ülke içinde köpekleri aracılığıyla... Mesaja git »
Ankara ile olan bağlantısını koparacak Yahu azcık ta mantıklı sallayın... Mesaja git »
ALİ PALABIYIK REZİLLİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sen büyük ihtimal gözünle izlemiyorsun Onun için lafa gerek yok nerenden bakıyorsan öyle devam et... Mesaja git »
Serkan İnci gözaltına alındı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
inşallah... Mesaja git »
Tarihî zirvede büyük restleşme! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
yanlış anlama gerçekten sizdeki hayal gücüne hayran olmamak elde değil. yahu nerden nereye çekiyorsunuz lafları... Mesaja git »
Tarihî zirvede büyük restleşme! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Cumhurbaşkanımız söylenebilecek en güzel şekilde anlatmış durumu. Adamlardaki utanmazlık ta ayrı.... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu: Hepsine dokunacağım, hiçbirini gece uyutmayacağım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu adamın konuşmasını dinleyince Bi tarafımdan gülüyorum sadece Neyse bu CHP lilere de ancak böyle biri yakışır... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.143