Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ayhankaldırım
Gerçek AdAyhan KALDIRIM
Doğum Tarihi10 Kasım ****
Konumİstanbul, Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 307
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASSASSIN'S CREED: ORIGINS "27 EKİM 2017" başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Teşekkür ederim hocam yapalım bakalım desene bu oyun baya bi uzun... Mesaja git »
ASSASSIN'S CREED: ORIGINS "27 EKİM 2017" başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam 11 levelim şu an ben ama hiç bir görevi yapamıyorum daha fazla level oldukları için yan görevde yok ne yapmak lazım acaba... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hayırlı olsun hocam iyi günler de kullanın... Mesaja git »
CALL OF DUTY WW II PS4 ONLİNE OYUNCU LİSTESİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Dh nick ayhan kaldirim psn TurkishPower3461 bugün plus bitiyor tekrar aldiğimda katılmak isterim... Mesaja git »
Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Psn TurkishPower3461 birlikte oynayan arkadaşlar abiler kardeşler beni de eklerlerse memnun olurum... Mesaja git »
GOLD WIRELESS STEREO HEADSET (SONY PS4 OFFİCİAL) - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Dün aldım gold headset i hocam ve çok memnun kaldım malzeme kalitesi de bana kötü gelmedi dikkatli kullanan biriyimdir ürünleri bakalım ne olacak O d... Mesaja git »
GOLD WIRELESS STEREO HEADSET (SONY PS4 OFFİCİAL) - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bugün sony center da (459 tl ye espark ) buldum arkadaşlar bi paraya değer mi almak veya ps4 ile kullanabileceğim alternatif bir kulaklık önerebilir m... Mesaja git »
★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yarın bir risk alır alırım oyunu bakalım nedir... Mesaja git »
★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam bunlar dlc filan olabilir mi acaba yoksa fiyat çok iyi... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam bir de dikkat ettim yapmaya calistigim görevin leveli 12 ben şu an 7 deyim ondan da olabilir mi acaba önce yan görevleri yapıp geliştirmem lazım... Mesaja git »
Arkadaşları

Pobjeda

35bk35

brk-bjk

ilhan032

deliics

britual15

Elifçe

Ray Manzarek

Abidinkaya

Güneyli Şaman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PLAYSTATİON 4 PRO PSN (TurkishPower3461)XBOX ONE S 1 TB GAMERTAG(ayhan61)SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Hakkında
NEXUS 4 16 GB
PLAYSTATİON 4 (PSN)=thelazman61
OYUNLAR(KİLLZONE SHADOW FALL WATCH DOGS )

Öldürmediğim Her Yahudi İçin Bir Gün Bana Küfredeceksiniz(Adolf Hitler)44e79821158bdb353bf793961107dbd67.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.312