Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DaNgErOuS_MoD
Gerçek AdAli Fidan
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK >> THY Bilet - Atatürk / Hurgada konusunu başlattı (2 yıl önce)
Atatürk - Hughada 19-27 Haziran Tarihi için bilet arıyorum, mil vs konularla yardımcı olabilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim. ... Mesaja git »
Sifir urun hepsiburada dan alindi anakarta uymadigi icin satiyorum 2 adet var elimde. İstanbul / Beylikdüzü ... Mesaja git »
Herkes kendine iyi baksın konun son gunleri sanırım, Allah'ın izni ile yarın birliğime teslim oluyorum. Yarın tahminimce 2 - 3 gibi birliğimde o... Mesaja git »
Sülüs kağıdını hala alamadım istanbuldayım, kocaeliye gittiğimde kendi şubemde almayı düşünüyorum, ayın 5inde şubede olurum sanırım. Bir sorun ol... Mesaja git »
Devrelerim 4 olduk sanırım, Manisa / Manisa olarak. Acemi : 1 İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / MANİSA MERKEZ / MANİSA Usta : 1 İNCİ P.EĞ... Mesaja git »
Ben de çivi çakanlardanım devrem, dh ler toplanır inş acemlikte ;) Acemi : 1 İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / MANİSA MERKEZ / MANİSA Usta : 1 İ... Mesaja git »
ASUS K50IN210DV 250GB SATA2 HDD CORE2 DUO 2.1 İŞLEMCİ 2+2 TOPLAM 4GB RAM NVİDİA GFORCE 102M CUDA 512MB HARİCİ EKRAN KARTI VGA ÇIKIŞ... Mesaja git »
^^DaNgErOuS Mod + Lcd Mod 2x16 + Alıcı Moddd + YENİLENDİİİİİİ^^ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Not: Öneri, Yorum ve Eleştirilerinizi bekliyorum Arkadaşlar daha öncede kasamı modlayıp DH ye sunmuştum ve bu tatilde bosh durmadım ve artık daha... Mesaja git »
satıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
satıldı... Mesaja git »
amerikada unlock iphone 5 satışı başlamadı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
O şekilde değil, amerikada oturuyor ve at&t kullanıcam dersen kontratlı olarak iphone 5 alıyorusun ve kilitli oluyor ama çok düşük bir ücrete almış ol... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

The Beatles

bibibi90
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

{#} 00:55 Gececiler Lokali {#}

Hakkında

{#} 00:55 Gececiler Lokali {#}

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094