Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ferolie
Gerçek AdFerhat Şenel
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İPHONE 4S (GARANTİLİ) FİYAT DÜŞTÜ konusunu başlattı (5 yıl önce)
İphone 4S Siyah 16GB İstanbul içi elden satılıktır. 16.10.2012 Garantilidir. 16.10.2014 ' e kadar garantisi devam etmektedir. Tüm aksesuarlar... Mesaja git »
İphone 4s Siyah 16 GB Garantisi devam ediyor(FİYAT REVİZE) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Fiyat revize edilmiştir... Mesaja git »
[ALINIK] İphone 4s siyah veya beyaz başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
İncelersiniz http://forum.donanimhaber.com/m_83847053/tm.htm... Mesaja git »
İphone 4S Siyah 16GB İstanbul içi elden satılıktır. 16.10.2012 Garantilidir. 16.10.2014 ' e kadar garantisi devam etmektedir. Tüm aksesuarla... Mesaja git »
BU KADAR UYGUN A BU KADAR TEMİZİ YOK konusunu başlattı (5 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar makinalarımı yenilediğim için eski kullandığım makinaları satıyorum . Cihazların sistemi kurulu kutusunda hazır şekilde duruyor . ... Mesaja git »
17" FLAT SAMSUNG MONİTÖRLER (24 ADET) konusunu başlattı (5 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar internet cafe işletiyorum monitörlerimi yenilediğim için diğer monitörlerimi satıyorum Elimde 24 Adet var istanbul içi elden düşü... Mesaja git »
SAPPHİRE HD7850 1 GB DDR5 256 BİT EKRAN KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Tmm işte exa satış yönetimi ve o verdiğin site içinde vatanın cumartesi - pazar %25 fiyatını örnek verinde . ADAMLAR REVİZE YAPSINLAR FİYATLARINA say... Mesaja git »
SAPPHİRE HD7850 1 GB DDR5 256 BİT EKRAN KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Sıfırdan kastın hiç kullanılmamışlıksa evet benim cihazım sıfır . Fiyat konusuna gelince promotör olarak çalışıyorum İsmini sarfettiğin tüm m... Mesaja git »
SAPPHİRE HD7850 1 GB DDR5 256 BİT EKRAN KARTI konusunu başlattı (6 yıl önce)
SİSTEMİMİ SATTIĞIM İÇİN SATILIKDIR TÜM KUTU AKSESUAR ı TAMDIR . ÜRÜN 1 AYLIKTIR 23 AY DAHA GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR . NOT : ÜRÜN SADECE ... Mesaja git »
20 ADET TAM TAKIR BİLGİSAYAR PARÇASI(ADET 120TL) konusunu başlattı (6 yıl önce)
Öncelikle Merhaba , Kafemde bilgisayarlarımı yenilediğimden dolayı eski bilgisayarlarımı satıyorum. Parçalar , EPOX Anakart AMD Athl... Mesaja git »
Arkadaşları

sol7dier
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094