Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scaley
Gerçek AdOnur KILIÇ
Doğum Tarihi28 Mayıs 1996
Konumİstanbul,Çekmeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bahar alerjisi başlayanlar... başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Her sene mayıs ayında öksürük başlıyor. Kusucak kadar öksürüyorum. Yok mu benim gibi olan hapşurmak yerine sürekli ciğerden öksüren. Ne ilacı kullanıc... Mesaja git »
Fetöcü Diye Alevilerin İhraç Ediliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Benim 2 hocam alındı. Yakından tanıyordum ve derslerde bile ara ara ne olduklarını gösteriyorlardı. Doğru yerdeler şuan.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
95 bin dediler. 1 hazirandan sonra ise 1800 tl artacakmış fiyatları.... Mesaja git »
Sıfır Egea vs Sıfır Captur başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Fiat Egea almaya karar kıldık bugün yarın test etmeye gideceğiz. Duster bakmaya gittik ve çok boş gibi geldi. Konfora ve donanıma hiç önem vermemişler... Mesaja git »
Sıfır Egea vs Sıfır Captur konusunu başlattı (9 gün önce)
Arkadaşlar sıfır araç almayı düşünüyoruz bütçemiz 80 i geçmeyecek şekilde, 2016 Captur Icon Manuel Dizel 79 bin teklif aldık ve araç yüksek olduğu içi... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Türknet Upload ve Download Hız Sınırlaması Kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Yaklaşık olarak 5 seneden fazla Türknet kullandım. Bu süre boyunca Türkneti haftada en az 2 3 kere aramışımdır. Telefonu sırf onlar için kullanıyordum... Mesaja git »
Kablonet Onaylanmış Tarifeler ( Felaket ) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
devletin değil diye biliyorum, özel olması lazım.... Mesaja git »
Anında Büyük Hediyeli Yarışma (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
http://testyourvocab.com/result?user=8137798... Mesaja git »
türknet nasıl bir firma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
CGN, ping, 5mbps hız. Yavaş yavaş battı gün geçtikçe modem değerleri.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Intel i5-4460 // Asus H81M-Plus // Sapphire R9 280 Dual-X // Zalman Z3 Plus // Corsair Vs 550W // Corsair 8(2x4)GB Dual-Kit RAM

Battle Tag=FroidScaley#2539 Diablo 3
Battle Tag=Scaley#2833 WoW
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
World of Warcraft
Kakuja
Steam
Scaley
LOL
Hecarim
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.089