Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scaley
Gerçek AdOnur KILIÇ
Doğum Tarihi28 Mayıs ****
Konumİstanbul,Çekmeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Eksen Bilgisayar güvenli midir ? Alışveriş tecrübesi olan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
3 kere alışveriş fırsatım oldu 2 kere kargolu sorunsuz aldım. 1 kere kadıköy şubesinden aldım sorunsuz. fiyat olarak da diğer sitelere göre daha cazip... Mesaja git »
HDD bozulması bip sesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sağolun. post ekranından sonra hdd açılır gibi bi ses var hdd den geliyor tık tık gibi bir şey pc 10 saniye bip veriyor daha sonra o tık tık sesi bir ... Mesaja git »
HDD bozulması bip sesi konusunu başlattı (bir ay önce)
merhaba arkadaşlar, bugün total war warhammer2 oynarken loadingden sonra birden pc kastı ve kasadan aşağıda videodaki gibi bip sesi gelmeye başladı. g... Mesaja git »
Bilgilendirme için teşekkürler. 2-3 aydır bazen(2 haftada 1 gün) yurt dışı sunucularına bağlantı aşırı yavaşlıyor hatta kesiliyordu. yurt içindeki sun... Mesaja git »
Corsair 4x2 1600mhz DDR3 RAM konusunu başlattı (2 ay önce)
CORSAIR Vengeance (CML8GX3M2A1600C9) Low Profile 8 GB (2x4GB) Dual KIT DDR3-1600Mhz CL9 16(8x2) yapacağım için satıyorum. Çekmeköy/İstanbul elden ve... Mesaja git »
5 Senelik Türknet kullanım tecrübemde ilk başlarda 16mbps alırken zaman geçtikçe yavaş yavaş hızım düşerek 5.senenin sonunda en son 4.5 mbps hız alabi... Mesaja git »
200 bini geçmiş 407 alınır mı? 1.6 HDİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kesinlikle alma! Adam elden çıkarmak için çok uğraşıyor bariz. 5bin tl harcamış diyorsun bunu nasıl kanıtladı fatura vs. var mı? 30bin tl lik arabaya ... Mesaja git »
ne yapıcaz hocam? devlet yarısını almayana dek bakacak mıyız?... Mesaja git »
Aracı ilana koydum çabuk satıldı. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
130bin deydi... Mesaja git »
Aracı ilana koydum çabuk satıldı. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
13k hasar kayıtlı 2011 trend fiestamı 1 hafta satamadım gittim 27+2takas indirimi ile galeriye verdim adamlar 2 haftadır hala satamamışlar 31 bine koy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Intel i5-4460 // Asus H81M-Plus // Sapphire R9 280 Dual-X // Zalman Z3 Plus // Corsair Vs 550W // Corsair 8(2x4)GB Dual-Kit RAM

Battle Tag=FroidScaley#2539 Diablo 3
Battle Tag=Scaley#2833 WoW
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Apple
World of Warcraft
Kakuja
Steam
Scaley
LOL
Hecarim
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188