Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gorkem2626
Gerçek AdGörkem Durul
Doğum Tarihi1 Temmuz ****
KonumEskişehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 35 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maksimum 31.000₺'ye araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar hasar kayıtlı clio 4 35-40 bin arasında. Ne diyorsunuz iş yapar mı. Şehir içi kullanılacak evden işe işten eve sadece.... Mesaja git »
Kendimi savunamıyorum, eziklerin efendisiyim başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Kendine özgüven sorunun var o zaman. Genel olarak aile baskısı altında kalan kişilerde oluyor. Aile bireyleri ile rahat şekilde konuşan derdini anlata... Mesaja git »
Seven erkek mi daha çabuk unutur yoksa kız mı arkadaşlar? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Kişiden kişeye değişir ama gerçekten seven unutamaz sadece alışır. Tecrübe ile sabit.... Mesaja git »
Laptop u alsak gümrükten geçer mi ki ?... Mesaja git »
Apple, Qualcomm’un Türk mühendisini transfer etti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 günü çıkarmaz mı hocam. İphonu günde 3-4 kez şarja takıyorum ?? Powerla dolaşmaktan bıktım ??... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam benim istediğim şarjı uzun süre gitsin kamera performansı iyi olsun kapasitesi fazla olsun o kadar. Whatsapptan gün içerisinde çok fazla görsel ... Mesaja git »
Arkadaşlar önceliklle hepinize iyi forumlar dilerim. Benim şöyle bir sorum olucak şimdi sizlere. Kullandığım cihaz şuan için iphone 6 ancak artık işim... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdi hocam bu virwox dan nasıl btc alıyoruz... Mesaja git »
Öldürülmek üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle çok büyük geçmiş olsun. Polislerimiz gerçekten çok güzel işlerini yapıyorlar. Devlet dairesi politikası devletin malı deniz yemiyen keriz he... Mesaja git »
Arkadaşları

onuraydin

romantik83

cemus

tugrul_ist

PwaGG

ugur1706

ExpertDH

elano68

Seph

kemalboran

kemaloztin

parayban

HayınKostok

son feci adam

mobiluzman26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Apple iPhone 6 & 6 Plus Kullanıcı Kulübü
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.105