Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gorkem2626
Gerçek AdGörkem Durul
Doğum Tarihi1 Temmuz ****
KonumEskişehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2018 model Kia Cerato resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aşırı iyimser rakam olmuş Hocam 2.0 motora %110 ötv var. KDV ötv ÖTV’nin KDV’si ve diğer vergiler temiz 180 var :) Bu arada merak edenler için yı... Mesaja git »
2018 model Kia Cerato resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kafayı yiyicem ya bu araba nasıl 20 bin birim anlamıyorum. Bizim ülkede 206 nın düzgünü 25 bin Allahım bu ülkeden kurtulmak artık farz oldu.... Mesaja git »
Diyabet deri nakli ile tedavi edilebilir başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İlaç sektöründe bu kadar para dönerken hayatta tedavi bulmazlar.Bulsalarda engellenir bir şekilde :(... Mesaja git »
Teknosada peluşlar YANIYOR.... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Gece gece 2 adette ben aldım. Güzel hediye olucak haber veren arkadaşa teşekkür ederim :)... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hocam faturanız bu ay az mu geldi ? Benimde 28.06 gelecekti bu ay faturalıya yeni geçtim 17.50 tl geldi. Ödedikten sonra 28.50 olarak ödenmiş gözüküyo... Mesaja git »
"Belediye Tüketim Vergisi" Hayırlı Olsun Türkiye ! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bu millet sadece siyasetten değil bi halttan anlamıyor merak etme. Ondan herkes KANDIRILDIK diyor... Mesaja git »
"Belediye Tüketim Vergisi" Hayırlı Olsun Türkiye ! başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Otomasyon nedir. Endüstri denir bunları bir araştır. Yağ kuyruğu bilmem ne kuyruğu. Bırakın artık bu ayakları yemiyorlar.... Mesaja git »
Bir haftada yüzde 200 değerlenen coin: IOTA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Özelden yazdım hocam... Mesaja git »
Bir haftada yüzde 200 değerlenen coin: IOTA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam şuan bile ciddi kazanç kapısı aylık kazandığım para insanların ağzını açık bırakacak cinsten tren tamamen kalmadan bir yerden tutunmak lazım... Mesaja git »
Bir haftada yüzde 200 değerlenen coin: IOTA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Önceden kripto para konularına patlayacak balon yazılarından Başka bişey olmazdı ?? Demekki ilermeleme var ??????... Mesaja git »
Arkadaşları

onuraydin

romantik83

cemus

tugrul_ist

PwaGG

ugur1706

ExpertDH

elano68

Seph

kemalboran

kemaloztin

parayban

HayınKostok

son feci adam

mobiluzman26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Apple iPhone 6 & 6 Plus Kullanıcı Kulübü
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.182