Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
stefanel4
Gerçek Adserdar ak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Satılık Tom clancy Ghost Recon Wildlands Watch Dogs 2 Titanfall 2 Sunset Overdrive Mad Max Forza 6 P2 hak , 220 TL Bonus : 1 a... Mesaja git »
Hizli sarj var , temmuzda senesi olacak. Çok sukur bir problem yasamadim ama titiz kullaniyorum... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İçerik sayılarında artış olması güzel haber . Bilgi için tesekkur ederiz... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Güncel... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
[quote]Orijinalden alıntı: stefanel4 Alınık Ea acces P1 , yıllık Maks bir hafta önce yapilmis uyelik kabul edilir. Yeni satın alacak k... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Alınık Ea acces P1 , yıllık Maks bir hafta önce yapilmis uyelik kabul edilir. Yeni satın alacak kişiye p1 hakkina ortak olunur Alındı... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Satılık Tom clancy Ghost Recon Wildlands Watch Dogs 2 Titanfall 2 Sunset Overdrive Mad Max Forza 6 P2 hak , 220 TL Bonu... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bd siz oynaman için djital olarak satin almis olman lazim... Mesaja git »
laptop ekranını tv/hdmi/av/media player'e çevirme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
eski yeni arızalı farketmez evinizde yada iş yerinizde işinize yaramayan bir köşede duran atmaya kıyamadığınız laptop varsa değerlendirmenin bir yönte... Mesaja git »
laptop ekranını tv/hdmi/av/media player'e çevirme başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Selam Ben de bir projemde bu yoldan gitmek zorundayim. Bana sadece hdmi in ozelligi sunmasi yeterli 17.3" ve 1920*1080 bir devre lazim , kon... Mesaja git »
Arkadaşları

UlasAsmadili

JOSEPH_STALin

teakin55

armeereg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109