Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
stefanel4
Gerçek AdSerdar AK
Doğum Tarihi1 Temmuz 1988
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Çok guzel hareketler bunlar... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oynayabilirsin... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ghs.......@outloook.com , ghost recon hesabin P2 kullanicisi acil bana mesaj atabilir mi Cag17 burada mi ?... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Alınık Ghost recon wildlands , P1 veya P2 fark etmez .Diğer hakkin kimde oldugu bilgisinin olmasi gereklidir İyi forumlar... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam , Ne P1 hakkin P2 hakka , ne de P2 hakkin P1 hakka üstünlüğü yok . Bundan mutevellit her iki hak sahibinin de şifreyi değiştirme durumu olabil... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bitmez... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Alinik Dragon Dogma P2 Odemede sikinti yok... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Dostum , bilmiyorum bu konuda ne kadardir takiptesin ama arkadasin dedigi olay dogru fakat oranlari yanlis yazmiş . Biz onceden %55 % 45 yapardik . Ta... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
03-11-2017 Sabiha Gokcen - Kharkiv 07-11-2017 Kharkiv - Sabiha Gokcen Yurtdisi %40 indirimden sonra 296 TL ediyor 3kişi Sadece pegasus dusunuyoruz... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eger ilerlemelerini bu hesaptan yapiyorsan satamazsin , daha dogrusu satmamalisin . Bu durumlarda satilacak hak P1 dir... Mesaja git »
Arkadaşları

UlasAsmadili

JOSEPH_STALin

teakin55

armeereg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137