Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
stefanel4
Gerçek Adserdar ak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NETFLIX Türkiye'de! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2 gün önce bilgisayarima indirdiğim 3 bölüm dizi bugün tekrar inmeye başladi . İndirilen içerikte saklanma süresi mi var , varsa eğer kaç saattir . ... Mesaja git »
NETFLIX Türkiye'de! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Windows 10 son surume guncelledikten sonra indirme secenegi aktif oldu . Surum numarasi 6.24.122 . Guncellemeden sonra indirmede hata alanlar oturumu ... Mesaja git »
Uygulamada ne solda indirilenler diye bir sekme var ne de indirilebilir olduğunu bildigim bir iceriğin ustune geldigimde indir diye bir secenek... Mesaja git »
Windows 10 home pc de netflix uygulamasi uzerinden dizi yada film indirmek icin ne yapmak gerekiyor . Uygulamada indir diye bir buton yok... Mesaja git »
NETFLIX Türkiye'de! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam Orjinal win 10 home yukledim . Marketten uygulamayi aldim . İndirme yeri nerede ? Buton falan yok . İndirilebilir icerik de yazmiyor telefond... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar Ana konuda yardim bulamadim da o nedenle buraya yaziyorum Windows 7 kurulu bilgisayarinda netflix uygulamasini kullanan biri var mi , ve... Mesaja git »
NETFLIX Türkiye'de! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar Windows 7 kurulu bilgisayarinda netflix uygulamasini kullanan biri var mi , ve indirme yapilabiliyor mu ? Tesekkurler... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Tom clancy Ghost Recon Wildlands Watch Dogs 2  Titanfall 2 Sunset Overdrive Mad Max Forza 6  P2 Hak , 170TL Edit : Forum dışına satıldı... Mesaja git »
NETFLIX Türkiye'de! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Mevcut değil... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tom clancy Ghost Recon Wildlands Watch Dogs 2  Titanfall 2 Sunset Overdrive Mad Max Forza 6  P2 Hak , 175TL... Mesaja git »
Arkadaşları

UlasAsmadili

JOSEPH_STALin

teakin55

armeereg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078