Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gameingo
Gerçek AdCihangir AYDIN
Doğum Tarihi1 Şubat ****
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tabiiki değiştirebilirsiniz ben kendi kolayıma geleni yaptım.... Mesaja git »
Normalde böyle bir şeyle karşılaşmadığım için çözümünü de bilemiyorum. buradan bakıldığında her şeyi doğru yapmışsınız gibi görünüyor. Ayarları tekrar... Mesaja git »
Nerede hata yaptınız bilemiyorum ama işin özeti İngilizce metni panoya kopyaladıktan sonra ayarladığınız "pano içeriğini çevir" kısayoluna basarsanız ... Mesaja git »
Capture2Text ile çeviri yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İkinci görseldeki "show translation in popup window" kutusunu işaretlemediğiniz için mi yoksa :)... Mesaja git »
Capture2Text ile çeviri yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Güzel çalışma. Teşekkürler. Denedim ve oldu.... Mesaja git »
Siz çeviri tekniğini ESO'da mı kullanıyorsunuz. Eğer ESO'da ise texbox eklentisini de indirmeniz lazım. O olunca zaten metin tanımaya gerek kalmadan o... Mesaja git »
1. Söz konusu metni ctrl+c ile panoya kopyalıyorum. 2. ctrl+shift+alt+c ile panodaki metni türkçeye çevirtiyorum. 3. ctrl+v ile panoda zaten türkçeye ... Mesaja git »
MASS EFFECT ANDROMEDA TÜRKÇE YAMA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Konuya şöyle bir göz attım fakat tam olarak anlayamadım kusuruma bakmayın. Şu anda bu oyunun Türkçe yaması mı yapılıyor? Bir ekipten bahsediliyor fala... Mesaja git »
Yapımcılar Neden Türkçe Çeviri İstemiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kingdom Come Deliverance'ın Türkçe çevirisinin neden ps4'e gelmediğini sanıyorsunuz :) Tek sebep bu..... Mesaja git »
Arkadaşları

Takım_Tamam

Uncy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094