Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Iphigeneia
Gerçek AdEnes Tiraki
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 20 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
4-3-1-2 oynarsak özlediğimiz oyunu oynayabileceğimizi düşünüyorum. Hem Oğuzhan-Tolgay düğümü çözer hem de forvette iki net kişi olması Talisca'ya bira... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eğer formalara bakacaksak Necip stoperde ve Oğuzhan ile Tolgay oynayacak. Talisca'yı keseceğini pek düşünmüyorum hoca sanırım gemileri yaktı Tolgay-Oğ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yok arkadaşlar 5 tane az 10 tane 15 tane atalım. 1 tane atıp yenersek öpüp başımıza koyalım galibiyet primini.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hadi bakalım Babel efendi Cenk gittiğinden beri garip bir depresyondasın. Negredo ile anlaşmaya başladınız sonunda. Artık zıplayıp omuz mu atarsın yok... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Meşhur sandalye tekmelediği videoda Medel'i tutan da o Ne kadar ayarsız varsa bizim takımda. Bir gün biçecekler karşı takımı komple.... Mesaja git »
Daraldım artık şu efendiyiz muhabbetinden. Artık iş efendiliğe değil saflığa doğru gidiyor.... Mesaja git »
// TV TİME //uygulamasını kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uzun zamandır kullanıyorum ben de. Dizimag patladığında tüm kaldığım bölümler uçmuştu. Allah'tan sonradan bu siteyi buldum.... Mesaja git »
Hakem berbattı, oyuncular kötüydü falan bir ton neden var ama puan kaybı için kafamdaki ana sebep hoca şu an. Sezon başından beri anlamdıramadığım değ... Mesaja git »
Vagner Love iki maçtır her kafa topunu sanki özellikle kalecinin üstüne vuruyor. İyi atsa 5-6 golü vardı ciddi ciddi. Bir de çok fazla rakibin içinde... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Denilen şey Cenk niye oynar değildi. Cenk niye "kötü" iken oynardı. Cenk'in ligdeki isteksiz oynadığı maçlarda da gayet yerinde bir isyandı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172