Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Iphigeneia
Gerçek AdEnes Tiraki
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Larin'in çok garip bir vuruş stili var ya. Sanki top ayağından çıksın diye vuruyormuş gibi Ben biraz umutsuzum ama hayırlısı olur inşallah.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İyi bir opsiyona falan kapatabilirsek çok iyi olur aynen. Ama kolay bırakmazlar gibi geliyor bana.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ya Negredo varken cidden Sturridge, Slimani falan mı kovalıyoruz cidden? İki forvete birden 4.5m+ maaş ödeyecek kadar rahatladık mı biz ya? Kendimizi ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bu gece son.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hahaha twitter'da Benzema geyikleri falan gördüm yine. Aşığıyım transfer dönemlerinin. Heyecanı, makarası hiç eksik olmuyor. Bu arada Arda'ya fitim ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Einstein'ın "Delilik, hep aynı şeyi yapıp farklı bir sonuç beklemektir." diye nacizane bir sözü var. Biz bu deliliğin sınırlarını aşalı çok oldu. Ve h... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Caner'in katacağı ruha ihtiyacımız var diyen arkadaşlar vardı da bu ruhu Quaresma'da katıyor. Yerde adam tekmelemeler falan. Böyle ruha ihtiyacımız yo... Mesaja git »
Hala bu sene de şampiyon olmayalım ne var diyenler var. Bizden bariz güçlü bir takım olsa tamam der katılırım ama şu kadro belki de şu zamana kadarki ... Mesaja git »
Ara makası ve Jiletle yapılan kesimin zararları... ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Dün bir kuaför tanıdığa saçımın 3 günde bir yıkadığım zaman 100+ tel döküldüğünü söyledim. ( genç yaşta kel kalırım diye korkuyorum ) Oda bana kestir... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Orkan oynasın stoper de olur bundan sonra. Bu kadar gençken kendinden emin, kendini bilerek oynamak inanılmaz. Al da at iki pas verdi, biri gol oldu z... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.131