Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Iphigeneia
Gerçek AdEnes Tiraki
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Pepe'ye 3m + Tolga'yı verelim. Ne yaparsa yapsın... Mesaja git »
Spikerlerin tek rabonada aklı gitti. Bizim normal bir maçta ölür kalır bunlar... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Valla pivot istiyor pivot istiyor diyoruz da muhabirler hep Şenol hoca Abou'yu çok istediği için kovalanıyor diyor.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Necip 10 İnler eder şu an. Diğerleriyle karşılaştırmıyorum bile.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Takım yaşlı yaşlı diyoruz muhabbet yine 32 yaşındaki Llorente'ye dönüyor. Bonservissiz gelecekse ve 1+1 gibi bir sözleşme yapacaksa buyursun da 3 yıld... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sonra hop eller kelepçeli ekip otomobiline binerken yöneticiler görüntü verir... Mesaja git »
Formalarla alakalı internete düşenler değil demeleri içimi rahatlattı biraz. Pazar malı gibi gözüküyorlardı.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bizde olsa trivela atmaya çalışırdı bence... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ya ben karakterini falan geçtim desem performans olarak da bi' cacık yok ki. <o> Tanıdık geldi mi yukarıdaki şekil? Her gol kaçırdığında yapacağı h... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Valla özlemişim duyum kovalamayı. Damardan duyum verin bana... Mesaja git »
Arkadaşları

maybe4you
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.355