Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Iphigeneia
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye başladılar beni. Ba-Burak-Fernandes falan tav olmaya başladım. Yoksa Serdar Gürler falan cidden Ptt ligi kıvamına g... Mesaja git »
Flight of the Conchords (2007) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Dizinin bu kadar çok övüldüğünü görünce başlayayım dedim ben de diziye. 2 bölümünü izledim. Biraz The Lonely Island tadı aldım diziden. Jemaine Clemen... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ya Gomez'in gollerini falan tekrardan izliyordum da bence günah forvette değil oyun anlayışımızda. Yani ben bu sene hiç bu kadar karşı karşıya kaldığı... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynen öyle. Ligin en az gol yiyen takımıyız da neye yaradı? Bu ligde deli danalar gibi hücum edeceksin başka yolu yok. Oğuzhan'ın da dediği gibi 3 yer... Mesaja git »
Hoca şu zor zamanlarda öyle dik durdu, Beşiktaş'ın hakkını öyle savundu ki yaptığı hatalara, inadına rağmen gitsin demeye dilim varmıyor.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Başkanın süreç sırasında bu kadar sessiz kalmasına çok ayar olmuştum ama sonunda ya. Önce Şenol Güneş çıktı verdi veriştirdi, şimdi de Fikret Orman al... Mesaja git »
Westworld (2016) | HBO başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu arada çevirmen kavgası çıkmış inanılmaz. İzlenmeden kaynak altyazıdan çevrilen her bölüm hatalara gebe zaten hepsi aynı hedenin laciverti... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
4-3-1-2 oynarsak özlediğimiz oyunu oynayabileceğimizi düşünüyorum. Hem Oğuzhan-Tolgay düğümü çözer hem de forvette iki net kişi olması Talisca'ya bira... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Eğer formalara bakacaksak Necip stoperde ve Oğuzhan ile Tolgay oynayacak. Talisca'yı keseceğini pek düşünmüyorum hoca sanırım gemileri yaktı Tolgay-Oğ... Mesaja git »
Yok arkadaşlar 5 tane az 10 tane 15 tane atalım. 1 tane atıp yenersek öpüp başımıza koyalım galibiyet primini.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156