Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Red John
Gerçek Adcan çelik
Doğum Tarihi2 Eylül ****
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
arkadaşlar herhangi bir kota var mı aylık ?... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
hocam ben daha çok kaliteli ses istiyorum mesela 40 dolar ve 30 dolara bu ürünler var konu başında bu marka önerilmiş ama tecrübem sıfır varsa bildiği... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar hepinize öncelikle merhaba ben taşınabilir hoparlör almayı düşünüyorum herhangi bi kupon alma şansım var mı ? daha önce alışveriş yaptımda ... Mesaja git »
İphone 5S ve iOS 11 güncelleme yapanlar başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
yükledim akıcı telefon fakat sürekli tuş kilitlediğimde ekran siyah kalıyor ve 2 tuşla açmama gerekiyor neden bu anlamadım bir türlü.... Mesaja git »
İphone 5s sorunu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Alalı 1.5 seneyi geçti iphone 5s kullanıcısıyım ancak son zamanlarda çok sık rastladığım bir durum var Şarj %18 falanken hava azcık soğuk olsa kapanı... Mesaja git »
İphone 5s sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Benzer durumu bende yaşıyorum şarjı doluda olsa boşta olsa telefon kendini kapatıyor ve ana ekran+kilit tuşuyla açıyorum. Sorunu çözemedim ios 11 yükl... Mesaja git »
Boş yapma yazdıklarım ortada çarpıtma eğer idrak problemi yaşıyorsan git başka birisine okut o anlatsın yazdıklarımı. alıntı yapma.... Mesaja git »
sıkıntın var heralde bi zift gibi camlı arabaya yaklaşmak var birde içerisinde naptığını gördüğün arabaya yaklaşmak var farkı anla. bakın farkı anla... Mesaja git »
Bir ülkenin gelişmişlik düzeyi yollarında hareket halinde olan araçlardan anlaşılır ne kadar çok otomobil varsa ülke o kadar geridir. Her insanın otom... Mesaja git »
İnsanız bişeyin suyunu çıkarmayı çok seviyo tamam cam filmi güzel ama gerçekten bişeylerin düzelmesi şart benim aracımda vardı bende söktüm. Bazı den... Mesaja git »
Arkadaşları

potur

Charlotte McKinney

Sanki Bana Pele

Marjinalyus

Virgil van Dijk

Yggdrasil Asgard

DeePDe

jony___
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Eski Kullanıcı Adı: esrar006

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Notebook
MSI
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

9 - Johan Elmander9cab64bdf1c43d276aa25797000cdfe67.gif8925d56e7884035fb8e007d2e1c49883b.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.250