Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Red John
Gerçek Adcan çelik
Doğum Tarihi2 Eylül ****
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW F10 - F20 - F30 coding & retrofit başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
konuda bir kaç kişiye yazdım fakat pm ye cevap bile vermediler belki yardım eden birileri olur aracımda teyp arızası var bunu gidermek için kodlama ya... Mesaja git »
BMW F10 - F20 - F30 coding & retrofit başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
arkadaşlar kodlama konusundaki yoğun istek nedeniyle bu başlık şart oldu. tamamen ydışı forumlarda araştırıp öğrendiğim bilgileri paylaşacağım. bu kon... Mesaja git »
ZEYTİNDALI HAREKATI BAŞLADI/AFRİN MERKEZİNE GİRİLDİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Anadolu Ajansının haberde "Hatay'ın Reyhanlı ve Kırıkhan ilçeleri arasında sınır hattında uçak sesleri duyuluyor" denildi. Öte yandan Öz... Mesaja git »
Tamam hocam merak ettiğim buydu birde ürünün Türkiye'ye gelip gelmediği alırken belli ediyordur demi ? Amazon açık açık yazıyor , aliede öyle bunu sor... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.. Daha önce aliexpress ve amazondan alışveriş yaptım fakat bu yeni gümrük... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
güvenliyi öyle kullanıldığını anlamamıştım denicem hocam ayrıca aslında hesap makinesi olmasına gerek yok benzer uygulamalar gördüm hesap makinesind... Mesaja git »
Hocam güvenli klasörde uygulamalar kitlenmiyor ki sadece fotoları gizlediğini gördüm o programın. Uygulama gizleme felan değil hocam şifreleyip gizle... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba s8 im var bir konuda danışmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim. Ben telefonda bulunan uygulamalardan bazılarını şifreleyip giz... Mesaja git »
Teşekkür ederim hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

potur

Charlotte McKinney

Sanki Bana Pele

Marjinalyus

Virgil van Dijk

Yggdrasil Asgard

DeePDe

jony___
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Eski Kullanıcı Adı: esrar006

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Notebook
MSI
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

9 - Johan Elmander9cab64bdf1c43d276aa25797000cdfe67.gif8925d56e7884035fb8e007d2e1c49883b.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219