Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ggirgic
Gerçek AdGirgin
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
merhaba, TR psn de Lego Star Wars indirimde 54 lira almak isteyen eski veya referanslı arkadas varsa alabilrim. pri veya sec bana fark etmez. ilgilen... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
beyond two souls(TR) yada lego starwars ile takas olur..... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
güncel..... Mesaja git »
güncel... Mesaja git »
merhaba, Ratchet and Clank ( Turkce DUblaj ) satılık. 60 TL ( kargo alıcıya ait )... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
merhaba, elimde Ratchet and Clank var ( türkçe ) rise of tomb raider ile takas düşünüyoroum. ilgilenen arkadaslar msj atsın lütfen.... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba, Elimde Ratchet and Clank var turkce rise of tomb raider ile takas dusunuyorum. Ilgilenen arkadaslar pm atabilir.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Diger arkadaslar icin bi faydasi olur belki imposibble adli kisinin telini yazdim. Ordan gondermistim parayi. Neyse formu mesgul etmiyim. Herkese iyi... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaslar impossible1985 adli kullanicidan unch4 aldim. 20 tl sec hsab. Neyse bilgileri gonderdi denedim. Sifre yada kullanici hatasi verdi. Soyledim... Mesaja git »
Silineblir başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
cok saol. evet dısardan gorunen bır cızık ama makınanın calısmasında sımdıye kadar hic sıkıntı olmadı. hayırlısı.... Mesaja git »
Arkadaşları

madbatu26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078