Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
leopold
Gerçek Ads b
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar 15.06.2017 Tarihinde Vatan bilgisayardan aldığım ve kutusunu dahi açmadığım 0 dan farksız. GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.... Mesaja git »
Arkadaşlar 05.07.2017 Tarihinde Vatan Bilgisayardan aldığım 2 adet CORSAIR TX-M SERİSİ TXM750 80PLUS GOLD 750W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI satılıktır. Ürünler... Mesaja git »
Arkadaşlar Vatan Bilgisayardan 14.06.2017 tarihinde aldığım faturalı ve kutulu Kingston 120GB UV400 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 550MB / Yazma 350... Mesaja git »
SATILIK PS4 / ANKARA konusunu başlattı (20 sa. önce)
Arkadaşlar oyunları PC'de oynadığım için PS4'mü satıyorum. Dualshock'suz satılacaktır(Dualshock'u PC ye bağlayıp kullanıyorum). İlk çıktığında alınmış... Mesaja git »
SATILIK PS4 / ANKARA başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
takas düşünmüyorum.... Mesaja git »
Arkadaşlar ben fifa 18 de player career mod oynuyorum bu modda sezon sonunda gol kralı, player of the season olmama rağmen transferde sıkıntı yaşıyoru... Mesaja git »
evet tek parça hocam.... Mesaja git »
kapalı kutu değil hocam ben kullandım ama herşeyi mevcut fatura kutu garanti vs.... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
banlanma riski yok çünkü oyunu zaten origin üzerinden alıyoruz. oyunda türkçe dil seçeneği direk gelmiyor fakat nette türkçe yapanlar olmuş ben deneme... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar forumdan bir arkadaşın yardımı ile kore üzerindenn aldım oyunu sizde bu soygunculara para kaptırmayın yapmanız gereken şey çok basit; KORE... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: REFERANS İLANIDIR
Alıcı: robokobe2424
Tarih: 5 Ekim 2017; 17:56:11
Yorum
sıkıntısız güvenilir bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: SATILIK VATAN GARANTİLİ ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX 8GB (FİYAT REVİZE)
Alıcı: Altes07
Tarih: 4 Ekim 2017; 13:39:09
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK TOM CLANCY DIVISION GOLD EDITION
Alıcı: harem27
Tarih: 14 Temmuz 2016; 16:47:34
Yorum
Güvenilir bir arkadaş gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabilir.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.266