Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mali87
Gerçek Admali dnr
Doğum Tarihi9 Haziran ****
MeslekKimyager
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 99
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JAMES DONKEY 325RS Oyun Faresi İncelemesi©RS [RS'nin Asaleti][TR'de İLK] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
NOT: Bu inceleme 1440P çözünürlüklü bir monitörde hazırlanmıştır. İncelemenin en düzenli şekilde görüntülenebilmesi 1440P ve üzeri çözünürlük içeren m... Mesaja git »
TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
yazıcı tercihinde diğer bir kaç arkadaşında çok güzel şekilde hazırladığı aranılan özelliklere göre hem yazıcı fiyatının hemde daha önemlisi toner vey... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (2 ay önce)
silinebilir... Mesaja git »
silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anakart cok guzel ancak b350 benim icin yeterli olacaktir.tsk ederim.... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (2 ay önce)
Silinebilir.... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (2 ay önce)
İLAN DETAYLARI İÇİN LİNKE BAKABİLİRSİNİZ. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPC-LAV(GPU)) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Dünyada oldukça yaygın kullanılan bi ayardır pc de video izleyenlerin maximum görüntü kalitesi ve perfonmans almasını sağlar videodan, fazla detaya in... Mesaja git »
Ne İzlesem? 199 harika film önerisi. [Güncel: 07 Haziran 2017 Çarşamba] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Selamlar. Ne izlesem sistemini çaresizce izleyecek film arayan insanlara yardım edebilmek amacıyla kurdum. Sistemin başlıca özellikleri şöyle: ... Mesaja git »
|SATILIK| Guitar Hero Live - Supreme Party Edition konusunu başlattı (3 ay önce)
Guitar Hero Live - Supreme Party Edition Amazon.com'dan aldım ama 1 saat anca kullandım. 19€ değerinde live kodu da var. Kullanmadım. Sıfır... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
ULTRA ÖNEMLİ LÜTFEN ÖNCE OKUYUN 1-Bu konu muhtevası kesinlikle herhangi bir illegal aksiyon içermemektedir. Lütfen yorum yazmadan önce "cyrpto c... Mesaja git »
Arkadaşları

erceste

enigmac

123e

KirkLeeHammett

cihan85

harmek

Rinkhal

historicalmann

Emtn11

xmacix

R53

qkhn0112

Ahmet322

rodney29

ozcan8845
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: |SATILDI| ASUS RADEON R9 280X DirectCU II TOP EKRAN KARTI
Alıcı: oemci32
Tarih: 19 Aralık 2015; 16:59:54
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu, ilgisi ve güzel konuşması nedeniyle teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: |Satıldı|Xigmatek Red Scorpion İşlemci Soğutucu
Alıcı: Ecelle100lesh
Tarih: 4 Aralık 2014; 19:25:37
Yorum
Güzel alışveriş anlayışlı birisi tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: |SATILDI| Kingston Hyper X Blu 4 Gb Ddr3 1600 mhz cl9 Ram
Alıcı: Ecelle100lesh
Tarih: 4 Aralık 2014; 17:08:06
Yorum
Güzel paketleme saglam alışveriş.
Genel Puan

Ürün: SATILDI HTC ONE X
Alıcı: qkhn0112
Tarih: 15 Eylül 2014; 2:53:42
Yorum
İlgine çok teşekkür ederim. Sorunsuz yolladın ve anlayışın için çok sağol ve iyi alışverişler dilerim
Genel Puan

Ürün: |SATILDI| POWERCOLOR HD7870 PCS+ EZ EDITION EKRAN KARTI
Alıcı: enigmac
Tarih: 14 Temmuz 2014; 14:07:13
Yorum
Güvenilir, hızlı, ilgili bir arkadaş. Gözünüz arkada kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]Western Digital Caviar SE WD2500JS 250GB 7200 RPM 8MB Cache SATA ve SAMSUNG 80 GB 7200 RPM
Alıcı: cancan2005
Tarih: 30 Mayıs 2012; 16:40:15
Yorum
Herkes gönül rahatlığıyla alış-veriş yapabilir.mali87 iyi bir insan.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.188