Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasanakcakil
Gerçek AdHasan Talha AKÇAKIL
Doğum Tarihi4 Ocak 1996
İlgi AlanlarıBalkanlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1 kilo kabuklu cevizden kaç gr iç ceviz çıkar? bilen varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Cevizin cinsine, menşeisine göre değişir. En iyisi alın bir kilo kabuklu ceviz, ayırın. Bize de bilgi verin... Mesaja git »
Bosna Hersek ... Mesaja git »
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind' Nasıl Okuyosunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ozledik be reis ... Mesaja git »
Saçıyla Sakalı Farklı Renk Olan Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Saclar siyaha yakin. Sakal da yan taraflar siyah. Cene kismi kizil Sacimi sakalimi seviyorum ve begeniyorum. Kizil olmasi bana barbaros... Mesaja git »
Hocam, hayat dediginiz zıkkım bitiyor. 70-80 sene, hadi bilemedin 100 olsun. Ardina donup baktigin zaman, kayda deger birseyler gormek insani mu... Mesaja git »
Aldığım Ürün Açık Geldi.(SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Soguk-su.jpeg... Mesaja git »
İstediği kadar para kazansın, hiç bir zaman saygın bir birey olamayacak. Onu seven kitlenin iqsu her zaman yerlerde olacak. Şu hayatta her şeyi ... Mesaja git »
sinema da doğru düzgün film yok başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Valla acıtasyon felan bilmiyorum ama film güzel. ------------------SPOİLER----------------- Beyaz bir ailenin zencileri kaçırıp bedenlerini ele ... Mesaja git »
sinema da doğru düzgün film yok başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Geçen gün Get Out filmine gittim. Gerçekten güzel bir film idi. Gitmeyi düşünenler var ise tavsiye ederim.... Mesaja git »
Bu hayatta çakal olucaksın başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yav bir yürüyün gidin. Adam gibi adamlar her zaman kazanır. Belki kazandığı para olmaz, şan şöhret olmaz. Ancak etrafındakilerin güvenini kazanır.... Mesaja git »
Arkadaşları

Seleucuid
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.156