Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rena34
Gerçek AdSelçuk
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Duster'ı kim alıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Dacia duster 0 km Almanya'da 10.690 € Türkiye'de kaç para? Türkiye'de 10.690 TL ye hangi aracı alabilirsin? 90 model vw golf bil... Mesaja git »
Evropalılar dizeli terk ediyor Japon'lar dizel motor mu getiriyor? Not:1.3 multijet akar... Mesaja git »
Çakmaklıktan Şarj Eden Aparat Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Tabi tabi. Blok... Mesaja git »
Araç yağ sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aman hocam bi yağ seviyesini kontrol et çalıştırmadan... Mesaja git »
Çakmaklıktan Şarj Eden Aparat Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Adres gönder güveniyorsan diyorsun ama hediye göndermek için? Güveniyorsan ne demek? Onu neden yazdınız?... Mesaja git »
Gebze-Edremit Arası Hangi Otobüs Firması? konusunu başlattı (3 gün önce)
Beyler daha önce hiç uzun yol gitmedim otobüsle. O yüzden bir bilgim yok. Hangi firmaları tercih etmeliyim. Tuzla'da oturuyorum. Bana en yakın otogar ... Mesaja git »
Çakmaklıktan Şarj Eden Aparat Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ne şimdi bu? Tehdit mi ediyorsunuz beni? Burda adam akıllı bi soru sormuşum hangisini alayım neye dikkat edeyim vs. diye. Sonuçta bi ürün alırken ar... Mesaja git »
Çakmaklıktan Şarj Eden Aparat Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam İban veriyim mi o zaman? Tartışmadan direkt hediye etmiş olursunuz.... Mesaja git »
Çakmaklıktan Şarj Eden Aparat Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam bu nasıl? hem bilindik marka. aslında 20 liraya alırım falan diyordum çok bütçem yok diye ama telefona veya araca zarar verecekse 40 liraya da r... Mesaja git »
Çakmaklıktan Şarj Eden Aparat Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/belkin-blk-f8j044cwblk-1000ma-5v-siyah-arac-sarji-298320189 gönlüm en alttaki aukeyden yana... Mesaja git »
Arkadaşları

XpressMusic34

bugatti1907

toutonic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
Saygı ve özlemle anıyoruz...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
5.391