Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rena34
Gerçek AdSelçuk
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Shellin Yakiti Gercekten Kaliteli mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
ben ayda 1 depo mazot harcıyorum. 40 litre yani. 40 litrede fark 18.4 tl. Bu da günlük 61 kuruş yapar. Yani çokta büyük bir miktar değil. Benim aklımd... Mesaja git »
Eski Araçlara Dünyanın Parasını Dökenler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ama fitek Vutututututututu... Mesaja git »
2008 Fiesta mı 2004 corsa mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Corsa fiestadan gömlek gömlek üstün bir araç değil. İkisi de b sınıfı ailen nihayetinde. Hangisi iyiyse yeniyse az km liyse onu alın... Mesaja git »
70 77 bg lik arabalar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Belki vectraya yetmeyebilir ama b sınıfı için yeterli bir motor ki mühendisler koymuş. Ha vectra için de yeterlidir tabii ki ama ne kadar ekmek o ka... Mesaja git »
Bu nasıl çekici? (SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaş kimse kimsenin arabasının kapısını açamaz ya. Polis bile olsa savcılıktan kağıt falan lazım değil mi yahu? Ya özel eşyam varsa araçta?... Mesaja git »
Araç kullanmaya tam olarak alışmak için? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Topuk yerde debriyaj mı kullanılır? Dur kalk trafikte 2. 3. Basıştan sonra pedal ayağın ortasına gelir ne basabilirsin ne çekebilirsin öndeki arabaya ... Mesaja git »
Bu isimlerin artık müzik üretemeyecek olması başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Aralarında tek tük üreten var ama onlar da o kadar emeğe karşılık 2-3 milyondan fazla izlenmiyor. Hatta bazıları (mor ve ötesi falan) yeni müzikleri 1... Mesaja git »
Yeni ehliyetli birine iş verirler mi(B) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Dışarda sürüyle 5-10 yıllık ehliyeti olan adamlar var. Onlar yerine seni neden alsınlar? Bu sorunun cevabına göre değişir işe girip girmemen.... Mesaja git »
Vay arkadaş ya millet nelerle uğraşıyor biz nelerle Helal olsun... Mesaja git »
Astra mi Auris mi.? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ya bu geri kaydırma mevzusunu anlamıyorum ben. Şehiriçinde dik bir yokuşta kaldırımdan durun. Dur kalk yapan araçları izleyin. Geri kaçmayan Yok gibi ... Mesaja git »
Arkadaşları

XpressMusic34

bugatti1907

toutonic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
Saygı ve özlemle anıyoruz...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.363