Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rena34
Gerçek AdSelçuk
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Anlık Elektrik Kesintisi başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
İstanbul Kartal Aynı durum son bir haftada 3 kere oldu... Mesaja git »
Azer Bülbül sevmeyen var mı başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Azer baba sevilmez mi ya... Mesaja git »
Jeep’ten dünyanın en güçlü SUV u 0-100 3,7 sn. başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bu arabalara rüyamda bile binemiyorum... Mesaja git »
Kafa açıcı filmler, diziler ve belgeseller. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Öyle bir film/ dizi / belgesel izleyeyim ki kafam açılsın, ufkum genişlesin, 1 saat önceki ben, ben olmayayım. Önerilerinizi tek tek defterime not ede... Mesaja git »
yakıt hortumuna mıknatıs olayı??? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam yakıt hortumu derken? Tam olarak nereye taktınız? Kaputun altında bir yere mi yoksa deponun oralara bir yerlere mi?... Mesaja git »
Elektrikli Arabalarda Beklemeye Gerek Var Mı? konusunu başlattı (3 gün önce)
Herkese selamlar. Biliyorsunuz ki turbo dizel olsun normal dizel olsun benzinli olsun çalıştırdıktan sonra biraz beklemek gerekli. Yağ iyice pompalans... Mesaja git »
Opel Corsa D Lastik Tavsiyesi 185/70/r14 konusunu başlattı (3 gün önce)
Opel corsa d 1.3 cdti aracıma lastik alacağım. Üzerindeki mevcut lastikleri Good Year GT3 185/70/r14 saç janta takılı. Lastikler baya eskidi özellikle... Mesaja git »
MK1 MK2 MODİFİKASYON başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
öyle araba toplayacağım demekle araba toplansa keşke. bu işler için ya kendin bu işlerden anlayacaksın elinden gelecek, sanayici olacaksın ya da sanay... Mesaja git »
Yaşadığımız evren niye bu kadar anlaşılmaz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Aklım almıyor. 14 milyar yıllık evrende 6 milyar yıllık dünyada 200.000 yıldır varız. Ve bugüne kadar yaşamış insanların çok çok büyük bir kısmı, bizi... Mesaja git »
Sanayi Ustalarının Umursamaz Tavırları (Video'lu) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam serviste arıza tespiti ücretli Ustalar da zannediyorum danışmaya para alırlar. Arabayı inceliyorlar sonuçta ve piyasa çok dengesiz. Geçen 3 yer... Mesaja git »
Arkadaşları

XpressMusic34

bugatti1907

toutonic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
Saygı ve özlemle anıyoruz...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.172