Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rena34
Gerçek AdSelçuk
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hangi teknolojik aletinizden çok memnunsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Allah nazarlardan korusun iPhone 5s Düşürdüm ettim hiç zarar görmedi. Kaç sene öncesinde çıkmış olmasına rağmen hala güncelleme alıyor ve iOS 9 la ga... Mesaja git »
Aracım 2013 corsa d. Silecekler camda iz yapıyor. O yüzden değiştirmek lazım. Silecek boyutlarım 650mm ve 400mm yazıyor internette. Tekzene baktım. F... Mesaja git »
Ekmeği bırakan arkadaşlar nasıl kahvaltı yapıyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam pekmeZi bilemiyorum ama bal neden zararlı olsun ki? Bal yahu bu. Doğal değil mi? Aydınlatın lütfen... Mesaja git »
Başkası için kendi kartınla thy'den uçak bileti almak başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Turna.comdan pegasus yurt içi uçtum kart öart sormadılar. Ne kartı aga kart mı sorulur.... Mesaja git »
Otobüste veya Metroda otururken yaşlı birisi gelse ve başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
söğütlüçeşmeden avcılara metrobüsle kadıköyden tavşantepeye metroyla gidiyorum. asla vermem. çünkü yer veriyorum 2 durak sonra iniyor ben paşamızın ke... Mesaja git »
İflah olmaz bir şeker bağımlısıyım başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
usta bu donut migrosun fırın reyonunda tezgahta var biz kendimiz koyuyoruz dimi.... Mesaja git »
Bu ay sonu İstanbul' a kar yağar mı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
ben direkt göğüs ağrısıyla gittiğim için girişte kayıt yaptırırken göğüs ağrısı dedim beni doğrudan kırmızı odaya aldılar. ilaçlarını kullan geçer hoc... Mesaja git »
Siyah kola ,,, sarı kola ,,,. Kazoz,,, meyva suyu falan lüksdür. Su içelim neyimize yetmezki rabbım yerden çıkkarmış dogal suu!!!! Herşeydede hukumet... Mesaja git »
C2'den Görüp Hoşlandığım Kız (Bol Ss & Evini Buldum) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Peki ya kız seni gördüğünde tanımazsa? Öylece geçip giderse yanından? Çünkü sen demişsin zaten bi fake kız hesabına 130 kişi yazdı diye. Ayrıca şakın... Mesaja git »
C2'den Görüp Hoşlandığım Kız (Bol Ss & Evini Buldum) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Nutkum tutuldu. Gerçekte hiç görmediğin bir kız için bu kadar teferruatlı google maps haritaları, sokak sokak şehri gezmeler falan bilemiyorum. Sence ... Mesaja git »
Arkadaşları

XpressMusic34

bugatti1907

toutonic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
Saygı ve özlemle anıyoruz...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.219