Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jeffogu
Gerçek AdOğuzhan Nurgaz
Doğum Tarihi5 Şubat 1996
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları29
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR LOGITECH G PRO MOUSE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 sa. önce)
Ürün yurtdışından 3 gün önce hediye olarak gelmiştir, kutusunu kontrol amacıyla açtım ve kutusuna koydum. Double click ve click latency'i test ettim h... Mesaja git »
SIFIR LOGITECH G PRO MOUSE konusunu başlattı (dün)
Ürün yurtdışından 3 gün önce hediye olarak gelmiştir, kutusunu kontrol amacıyla açtım ve kutusuna koydum. Double click ve click latency'i test ettim h... Mesaja git »
Tableti rootladım fakat bildirim ve zil sesleri geliyor fakat uygulamalarda hiç ses gelmiyor çözümü var mı ?... Mesaja git »
SIFIR LOGITECH G PRO MOUSE konusunu başlattı (15 gün önce)
10 tane çöp koymuslar vergiyi karsiliyoruz diye yazmislar bi de... Mesaja git »
Son Mouse Logitech Daedalus G302 Resimler Eklendi. başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
G303 var bende de ne denediysem alternatifini bulamadım, içe kavisli şekilde tasarımı olan mouse yok piyasada. G302'nin sensörü biraz sıkıntılı fakat ... Mesaja git »
LOGITECH G303 DAEDALUS APEX Gaming MOUSE başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ürünün fatura tarihi ve durumu hk bilgi alabilir miyim hocam ? Ben de G303 kullanıyorum fakat mouse wheel de o tarz bir sorun yaşamıyorum.... Mesaja git »
LOGITECH G303 DAEDALUS APEX Gaming MOUSE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
https://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g303-daedalus-apex-game-mouse.html Özelliklerine bu sayfadan bakılabilir. En iyi sensöre sahip farelerdendir.... Mesaja git »
Arkadaş kardeşinin durumu hakkında gayet normal olarak endişelenmiş, bunun kıskançlıkla ya da yıkıklıkla ne alakası var çözemedim. Belli bir yere kada... Mesaja git »
jeffogu - Oğuzhan Nurgaz bozuk anakart sorunlu ram satıcısı başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Gormedigin ve tanik olmadigin olayda tanimadigin kisi hakkinda ahkam kesme sebebi nedir ? Çok merak ettim neyin kafasini yaşıyorsun acaba ?... Mesaja git »
Arkadaşları

omfarcan

buraoca2

ArchLord

xbr

yaskoo_87

rockerboy-h

metin abi 52

uzaymuhendisi

akınjıs

aleregrax

ilker_mania

Glorfindel1907

buzulcag

ahmetay74

Mr.ED

Korkusuz Korkak

gokhanoflaz

arycanda66

ayhan97

trktlh

Guest-01D50FE4C

metebyr

BORUBEY06

CorvetteZR1

dogukan733

STRANGE_81

svaaa

zzFurkan

Minimazon
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI Z68-APD3 ANAKART i7 3770K İŞLEMCİ KINGSTON 8 GB 1600 MHZ DDR3 RAM
Alıcı: ioz
Tarih: 22 Ocak 2019; 0:10:39
Yorum
Bozuk anakart ve pini kopuk ram satıp sorunsuz olduğunu iddia eden birisidir. detaylar aşağıdaki konuda mevcut. https://forum.donanimhaber.com/jeffogu-ile-sorunlu-alisveris--136837804
Genel Puan

Ürün: 2.EL LOGITECH G440 MOUSE PAD SATILDI
Alıcı: DarKSpaWn07
Tarih: 7 Kasım 2018; 20:49:13
Yorum
Anlatıldığı gibi bir ürün yolladı
Genel Puan

Ürün: RAZER GOLIATHUS EXTENDED SPEED SATILDI
Alıcı: Cihangirseker
Tarih: 11 Temmuz 2016; 20:56:31
Yorum
çok ilgili ve yardımcı bi arkadaş. Ricam üzerine ürünü istediğim bi yere bırakmasını istemiştim zahmet edip işimi bile halletti. teşekkür ederim :)
Genel Puan

Ürün: SIFIR LOGITECH G300S MOUSE
Alıcı: unicornek
Tarih: 27 Ocak 2016; 12:24:21
Yorum
Sorunsuz alış veriş ve özenli kargo çok teşekkür ederim.
İmza
"ioz" adlı kullanıcı ile asla alışveriş yapmayın, ne mal satın ne de mal alın. Kendisi eline gelen sağlam ürünlere zarar verip iade istemekte, normal olarak iade kabul etmeyen satıcılara da olumsuz referans verip satıcı profilini zedelemektedir. Kullanıcının profilinden daha önce başka kişiler hk açtığı benzer konulara da ulaşabilirsiniz. Sahibinden ve Sanalpazar üzerinden yüze yakın satışım olmuştur, görüldüğü üzere forum üzerinde yaptığım diğer satışlardan da aldığım referanslar mevcuttur. Alışveriş yaparken aklınızda şüphe kalmasın, iyi forumlar.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094