Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
adolf1
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Eylül 1981
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
^^^Seçimde Hile Nasıl Yapılıyor? (Tahminim)^^^ başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
bir şeyler yazın da, başlık yukarıda kalsın...... Mesaja git »
^^^Seçimde Hile Nasıl Yapılıyor? (Tahminim)^^^ başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
bir şeyler yazın, başlık yukarıda kalsın...... Mesaja git »
bu oyunda grafikler dışında İYİ bişey görmedim. maalesef fail...... Mesaja git »
İkinci tura Meral Akşener'in kalması lazım. RTE karşısında seçilme ihtimali olan tek kişi o. ikinci tura Muharrem İnce kalırsa, RTE %60+ seçilir. Sa... Mesaja git »
^^^Seçimde Hile Nasıl Yapılıyor? (Tahminim)^^^ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
okuyanlar, bir şeyler yazsınlar da başlık yukarıda kalsın...... Mesaja git »
^^^Seçimde Hile Nasıl Yapılıyor? (Tahminim)^^^ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Maalesef, fazla pusulalar konusunda ne bir açıklama ne de yüreğimizi ferahlatacak bir açıklama yok. ihaleyi alan-verilen bu matbaacılar, ne kadar fil... Mesaja git »
^^^Seçimde Hile Nasıl Yapılıyor? (Tahminim)^^^ konusunu başlattı (3 gün önce)
Seçimlerde hile yıllardır hep konuşuluyor. farklı farklı şeyler söyleniyor. fakat benim tahminim seçimlerde hileden çok, oy satın alma olduğu. seçimle... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
geçen sezonun başında tüm senaryo sızdırılmıştı. 7. sezon bire bir aynı çıkmıştı. 8. sezon değiştirildi mi acaba ? yoksa aynı mı olacak? olayların gid... Mesaja git »
İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bir ülkede, siyasetçiler duygusal konuşmalar yapmaya başlamışsa işler sarpa sarmış, memleket çamura batmış demektir. bir siyasetçi matematik anlatır ... Mesaja git »
TOLKIEN'I ÇOK ABARTIYORLAR başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Orta dünyayı seviyorum, keşke orada yaşasaydım. böyle bir dünya yarattığı için de, Tolkien'e saygı duyuyorum. dininden diline, jeolojisinden iklimine... Mesaja git »
Arkadaşları

LifeSuxTR

OneTheMillOn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Sürekli savaşların yaşam kanunu olduğu bu dünyada, savaşmak istemeyen yaşam hakkına sahip değildir." Adolf HİTLER
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109