Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
adolf1
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Eylül 1981
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Avukat var mı aramızda? Bu Gasp mıdır sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Geçmiş Olsun. Yağmaya Teşebbüs Suçu Oluşmuş. Kimliği tesbit edilirse, Ceza davası açılır... Kimliği tesbit edilemezse, Savcılıkta Daimi Aramada... Mesaja git »
Serkan İncinin Hayırcılara Yaptığı İğrenç Saygısızlık! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
1-1,5 sene önce Serkan İnci gözaltına alınmıştı, belki hatırlarsınız. sonra serbest bırakıldı. sanırım o gün kulağı çekildi... "seni takip eden ... Mesaja git »
REFERANDUM SEÇİMİ TARTIŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
AKP seçmenlerinden % 5 (küskünler + liberaller + bir ders verelim diyenler) MHP seçmenlerinden % 8 HDP seçmenlerinden % 8 CHP seçmenlerinden % 25 ... Mesaja git »
Devlet Bahçeli #HAYIR diyor! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
konuşmasında "2 gün içinde" diyerek ve bu son iki günü vurgulayarak, CB'nin referanduma kadar danışmanlarını atmasını aksi takdirde ülkücülerin HAYIR... Mesaja git »
hayırcıların karıları kızları helaldir başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
IŞİD zihniyeti... yarın öbür gün öbür mezhepleri de kafir ilan edip, karıları-kızları-bacıları-anaları cariye olarak almaya kalkacaklar... beslendik... Mesaja git »
REFERANDUM SEÇİMİ TARTIŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
- Bahçeli olduğu için oy kullanmayan %3-4 MHP'li - Kılıçdaroğlu olduğu için oy kullanmayan %3-4 CHP'li - Tatil vs. sebeplerle oy kullanmayan %6-7 Muh... Mesaja git »
yurddışı katılım %47 ve 1.400.000 oy kullanılmış. %60-40 evet hayır olsa yani %20 fark olsa (1/5)... 280.000 oy etki eder evet oylarına... %3 değil,... Mesaja git »
Hakan Bayrakçı da "ben bu işi bırakırım" demişti. şimdi yandaş kanallara çıkıp, örtülü güzellemeler yapıyor...... Mesaja git »
Sandıktan net evet veya hayır çıkarsa saygı duyar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
maalesef bu anayasa değişikliği, milleti-toplumu karpuz gibi ikiye bölmüştür. ister %51-%49 isterse %55-%45 çıksın (evet veya hayır lehine) sonuç mil... Mesaja git »
Arkadaşları

OneTheMillOn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Sürekli savaşların yaşam kanunu olduğu bu dünyada, savaşmak istemeyen yaşam hakkına sahip değildir." Adolf HİTLER
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.766