Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
adolf1
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Eylül 1981
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Game of Thrones | Final Sezonu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Stannis videolarını görünce forumdaki stannis fanı aklıma geldi. adı da "stannis baratheon" du galiba. o mu paylaşmış diye baktım ama o değilmiş...... Mesaja git »
Y A N A C A K S I N I Z... Mesaja git »
Oğuzhan Uğur nasıl bu kadar popüler oldu ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Oğuzhan Uğur'un Ülkücü, Milliyetçi, Türkçü olması ve yayınlarında bunu vurgulaması birilerinin hoşuna gitmemiş herhalde... belki de babasının ayrılık... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu’ndan Levent Gök gafı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
oylar İYİ PARTİ'ye... Mesaja git »
Bolu'da Araplar için inşa edilen şatolar başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
projeyi hazırlayanlarda zerre akıl yok. hangi çağda yaşadığımızdan haberleri yok. bu çağ bireyselleşme çağı, herkes kendine özgü mal-eşya istiyor. sa... Mesaja git »
A Haber'deki gizemli profesör kafaları karıştırdı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hogwarts olabilir... Mesaja git »
Uzay haberleri ve tartışma konusu (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Uzay haberleri ve tartışma konusu (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ışık hızının bir sınır olmadığı ve aşılabileceğine dair bir haber okumuştum, yakın zamanda...... Mesaja git »
ben iki şeyi çok istiyorum. 1- ışık hızının 1000 katı hıza ulaşmak (maddede değişiklik olmadan) böylece 1000 ışık yılı uzaklıktaki bir gezegene bir y... Mesaja git »
burada bahsettiğin aslında tam olarak bir zaman yolculuğu değil. zaman yolculuğu demek zamanda ileri veya geri gidebilmektir. oysa burada, kişi için ... Mesaja git »
Arkadaşları

Last Peony

OneTheMillOn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Sürekli savaşların yaşam kanunu olduğu bu dünyada, savaşmak istemeyen yaşam hakkına sahip değildir." Adolf HİTLER
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141