Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AANILL
Gerçek AdAnıl Yurtseven
Doğum Tarihi14 Eylül 1994
Meslekhttp://www.donanimhaber.com
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rampage IV Extreme X79 - İntel i7 3820 - Micron 8*2 Ram başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
Rampage IV Extreme X79 Anakart full kutulu sorunsuz üzerinde EK-Nickel sıvı soğutma bloğu var. İntel 3820 işlemci 8 Çekirdek 10 MB önbellek. Micr... Mesaja git »
N11 100/1000 SON KUPON !! 15 TL konusunu başlattı (2 yıl önce)
KUPON HESABA TANIMLIDIR. SON KUPON 15 TL ÖDEME YÖNTEMLERİ : CEPTETEB, ENPARA, ZİRAAT, AKBANK işbank NOT: ALIŞVERİŞ SONRASI HESAP GERİ ALINIR... Mesaja git »
GTX 980 ve 970 ANA KONU (Testler Geldi !!!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
gtx 980 benim imzadaki işlemciye dar buğaz yaparmı yaparsa performansının % kaçını kullanabilirim kartın ???... Mesaja git »
1500 tl oyun bilgisayarı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
internette bi çok tanıtım videosu var kendinde yapabilirsin zevkli oluyor hem :)... Mesaja git »
Corsair Graphite 730T Test Masamızda başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Corseir ayrı bi kalite ya çok güzel iş çıkarıyorlar elinize sağlık..... Mesaja git »
Custom Sıvı Soğutma Getirisi - Hazır Kitlerle Karşılaştırma başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Muhteşem bir konu eline sağlık 3 fanla 6 fan arasında dağlar kadar fark olmadığınıda öğrenmiş bulundum teşekkürler... Mesaja git »
i7 - 950 1366 pin den geçiş önerii başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Evet dd4 leri 5.nesil işlemcileri bekleyin bencede sisteminiz gayet ideal bi sistem... Mesaja git »
Lamptron FC6 Fan Kontrolcüsü Hk. konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar Lamptron FC6 fan kontrolcüsünden satın almak istiyorum ama her kanala 2 fan bağlıycam fanların performansında bi sıkıntı olurmu ... Mesaja git »
☆☆Shark☆☆[mavi & siyah] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Çok iyi ya adam yetenek... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Anakart:Asus Rampage IV Extreme Black Edition // İşlemci:İntel i7 4960X 3.6Ghz 15MB // İşlemci Soğutucusu:Cooler Master T4 // Ekran Kartı:Asus GTX 980 Strix // Ram:Kingston DDR3 2133 MHz(4GBX4) // SSD:OCZ Vertex 960 (120GB) // HDD:WD 1TB Caviar Black // Güç Kaynağı:Corseir RM1000i // Ses Kartı:Creative X-Fi // Kasa:Corseir Graphite 780T White // Monitör:Asus 23.6 VN247H // Klavye:Genius K645 // Mause:Logitech G500 //

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125