Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jeranadam
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
benim notebook kutusundan çıkan "asus warranty" kitapçığında ne hepsiburada, ne de koyuncu kaşesi var. sadece kitapçığın son sayfasına ürünün seri nu... Mesaja git »
Asus GL502VT-FY034T (6700 hq 970m) (3664tl) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
konuyu açan, ürün ile ilgili bilgi veren, yorum yapan herkese teşekkürler. müthiş bir notebook.... Mesaja git »
nuvo kartımdan 247tl yurtdışı çok sayılı işlem yapılmış başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
aynı hırsızlık denemesi sabaha karşı benim de başıma geldi. bankalara özel bir durum olduğunu sanmıyorum çünkü benim kredi kartım da odeabank axess. e... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
bende hitman 39 TL görünüyor. 139 TL değil miydi bu oyunun fiyatı? bir de şu fifa 16'yı meksika'dan alma riskine gireceğim sanırım, bir r... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hiçbir ayar yapmadan kendi kendine düzeldi az önce. sorunun ne olduğunu anlamadık ama neyse ki her sekme açılıyor şu an.... Mesaja git »
ben de saatlerdir steam'de hiçbir şeyi görüntüleyemiyorum. her yer siyah ekran.... Mesaja git »
fm2016 LE 54tl- kliksa başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
teşekkürler. steam'e eklenmiyor herhalde değil mi?... Mesaja git »
JD.com 10$ indirim kodu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
kullandım, teşekkürler. bu da benim referans kodum: AL0N5L... Mesaja git »
Homend Dustbreak 1212 Süpürge 179 TL (kliksa) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
benim siparişim de geldi. başka bir süpürgeyle yeni temizlenmiş halıyı iki kere (son güçte) bu süpürge ile süpürdük, ikisinde de haznesi toz-tüy ... Mesaja git »
Homend Dustbreak 1212 Süpürge 179 TL (kliksa) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
teşekkürler. bu fiyat skalasında evcil hayvan tüyleri için tasarlanmış daha iyi bir süpürge önerisi var mıdır? yoksa sipariş edeceğim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZALMAN Z11 PLUS - Seasonic M12II-850 80 - msi Z97 GAMING 7 - intel i7 4790K - COOLER MASTER HYPER 212 EVO - msi NVIDIA GeForce GTX 970 - 2xG.SKILL RipjawsX 8GB - SAMSUNG 850 EVO 250GB - WD Caviar Blue 1 TB - AOC G2460PQU

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078