Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sholmes
Gerçek Adkaan ertürk
Doğum Tarihi5 Temmuz 1986
KonumAnkara, Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bakan açıkladı! Otomotivde ÖTV düşecek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Almayın kardeşim 2 ay sıfır araç almayın eski aracınıza binin 2 ay kiralayın gerekirse piyasa %40 daralsın bak bakalım nasıl düşürüyorlar.... Mesaja git »
155.000 tl üst limit olarak c180AMG vs BMW 40.yıl ? Tavsiye lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Dostum ben Türkiye'ye gelince 1ay içinde alacağım daha önce Mercedes'im vardı ben değişiklik için BMW alacağım ikisinde güzel araç seni üzmez... Mesaja git »
Böyle giderse hiç bir Avrupalı sokağa çıkamaz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostum işte biz bu yüzden kutuplaşıyoruz,ben seni cahil yerine filan koymuyorum Okuduğumu anlama konusunda ise zannettiğin gibi bir sorunum yok. ... Mesaja git »
Önümüzdeki dönemde ne olursa ötv de indirme gidilir ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tarih derslerinde görürdük halk ağır vergiler altında eziliyordu. demek ki böyle birşeymiş. Ne yazık ki biz artık hiçbirşeye tepki göstermiyoruz €... Mesaja git »
Böyle giderse hiç bir Avrupalı sokağa çıkamaz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostum ben yukardaki arkadaş Edirne'den Ankara'ya kadar kara gücüyle işgal ederler görüşüne karşı yazdım. Böyle bir işgal ve bağımsızlık sö... Mesaja git »
Bu forumda da buna hayranım herkes herşeyi çok iyi biliyor. Seni zannettiğinden fazlasıyla bu işe hakimim dostum askeri coğrafya neymiş 2. Dünya sav... Mesaja git »
Trump’ın uçaklardaki teknoloji yasağı Türkiye’yi de kapsıyor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu yasaklamada Katar Bae olması terör tehditinden ziyade bu Ülkelerin havayollarını cezalandırmak adına yapılmış gibi... Mesaja git »
Hükümet parti vs. den bağımsız olarak söylüyorum. Askeri coğrafya, meskun mahallerde muharebe, halk desteği gibi nedenlerden ötürü biraz zor tıraş e... Mesaja git »
Önümüzdeki dönemde ne olursa ötv de indirme gidilir ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Katılıyorum... Mesaja git »
Geçen sene 0kmsini alacağın fiyata bu sene ikinci elini bile alamamak koyuyor insana. Galiba orta seviye maaşı olanlara o paraya araba alma ev al ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086