Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lombard
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Haziran ****
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2004
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
H96 Pro Plus vs. H96 Max başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
max modeli daha yeni ve üst düzey bir model işlemcisi rk3399, antutu puanları herşeyi açıklıyor max modeli 82 bin, pro modeli 41 bin... Mesaja git »
İndirime giren 2 mouse başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
uzmanlar pc den aldım ürünü ertesi gün iptal ettiler 2. ürünü de aldın bakalım gelecek mi... Mesaja git »
Leeco Max 2 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
numara çeviriciden girip background kontrolu devre disi biraktım. sanırım oldu teşekkürler ilgin için... Mesaja git »
Leeco Max 2 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
rom çok güzel ancak whatsapp ta otomatik mesaj gelmiyor her zaman, programa girersem görebiliyorum ancak, bunun bi çaresi varmıdır. notifiyer denedim ... Mesaja git »
Company of Heroes 2 Ücretsiz (humblebundle) BİTTİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
oyunu almak istiyorum ancak bana Geçersiz Tutar Ödeme yönteminiz en az £ 0.01 ödemeniz gerekiyor . Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Tekrar denedik... Mesaja git »
VPN Unlimited Lifetime 18$ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ben kullanmaya başladım 2 gün oldu torrentte bir sıkıntı görmedim hızda bi düşme yaşamadım.... Mesaja git »
lifetime olayına bende pek güvenmiyorum 2-3 yıl bile kullansak hemde bu fiyata bedava bence, aynı indirim sitesinde purevpn de lifetime 59 $, 2 yıldır... Mesaja git »
kullandınızmı ürünü türkiyede çalışıyormu... Mesaja git »
5 kişi alsa kişi başı yaklaşık 13 tl ye gelir ki buda birçok firmanın 1 aylık bedelinden bile düşük bir fiyat, bu sitede 2018 in en iyileri listesinde... Mesaja git »
Leeco Max 2 başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
bu romu yükledim google play içinde geliyor gayet stabil, kamera konusuna bişey diyemicem çok anladığım söylenemez. teşekkürler paylaşım için... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078