Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lombard
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Haziran ****
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2004
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beko B55L 9672 5B Smart Quatro 4K UHD Tv 2699 TL Yanıyor... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bu tv nin diğer sitelerdeki fiyatlarına göre 800 tl daha ucuz bence iyi fiyat ama akakce de 2379 tl seviyesinde fiyatlara 55 inç tvler var ancak bu tv... Mesaja git »
Satildi siliniz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
selam arkadaşım, İsteyene get açarım. Ödeme onayı gelmeden ürün gönderemem, teklif etmeyin. demişsin GET in amacı önce malın gönderilmesi memnun... Mesaja git »
D&R Logitech M185 Mouse 14,49 TL (Siparişi iptal etmiş) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bende 16 ocakta 2 tane sipariş vermiştim hala siparişiniz hazırlanıyor diyor.... Mesaja git »
WESTERN DİGİTAL 2TB 7200RPM 64MB 209 tl gg başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
acaba depo amaçlı kullanmak içinde alınmaz mı, neredeyse 2. el fiyatına satılıyor.... Mesaja git »
CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB (2 x 8GB) DDR3 2400MHz---SIFIR 250TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Merhaba arkadaşlar belirtmiş olduğum ram satılıktır Kırmızı renk,hiç kullanılmamış,kutusu açılmamıştır,takas düşünmüyorum,pazarlık yapmayın lütfen,İst... Mesaja git »
teşekkürler arkadaşım, 9 taksitle 258 tl ye geldi, ben aldıktan sonrada stok kalmadı.... Mesaja git »
OkayFreedom VPN Premium ★ 1 Yıl Ücretsiz ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
teşekkürler yükledim ancak çok yavaş... Mesaja git »
4 ay f-secure freedome(vpn) ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bende aldım teşekkürler... Mesaja git »
Satışlar Sona erdi. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Lisans dağıtımı sona ermiştir.... Mesaja git »
Antalya Komaş kapanıyor %50 indirim 6 eylülde kapanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ben hafta sonu gittim bir çok reyon boşalmıştı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.113