Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lagari Hasan Çelebi
Gerçek AdLagari Hasan Çelebi
Doğum Tarihi31 Temmuz 1990
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 25 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
OZARK (2017) | Netflix başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
ilk sezonu bitirdim bana kalırsa dizi gayet iyi,başroldeki eleman zaten çok iyi oynamış.Yazın dizi bakımından kuraklık çekenler bi şans versinler yaln... Mesaja git »
matlab plot beyaz sayfa konusunu başlattı (6 gün önce)
arkadaşlar merhaba küçük bir sorunum var kodum çalışıyor ama grafik boş çıkıyor bunu nasıl hallede bilirim? kodum aşağıdaki gibi clear n=6 ; %roll ang... Mesaja git »
Hangi Bankada Altın Hesabı Açmalıyım ? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
kuvyt.hesap ücreti yok havale eft ücreti yok.parayı yatır altına cevir ,istersen alarm kur senın yerıne o altını alsın cevirsin.3 aylık katılım hesabı... Mesaja git »
İnternet sitesinde var mı, bulamadım ben.... Mesaja git »
Hazır Pizzadan Sonra Kendi Pizzamı Yaptım [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam kaşarı hamur piştikten sonra koyacaksın o zaman on numara olur... Mesaja git »
uzun yola çıkmak! şöförlügü iyi olanlar bakabilirmi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yavaştan gidersin bir de telefondan navigasyonu açarsın yolun nasıl olduğunu görürsün,sıkıntı olacağını sanmıyorum ben.... Mesaja git »
Kamil Koç’ta Otobüs Biletinize Anında 10 TL İndirim! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar tekrardan başlamış.Haberi olmayan varsa alabilir.10 tl ile bi çay bi tatlı yenilir. Kampanya 26 Mayıs-26 Haziran 2017 tarihleri arasında... Mesaja git »
şortun üstüne gömlek giymek başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
gömleğin içine bir de tshırt giy daha iyi olur... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar stoklara ne zaman girer?... Mesaja git »
benı de yaz axen54... Mesaja git »
Arkadaşları

mavilcwaikikiposeti

HIM666

35bk35

Darthblast
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Carl Sagan, Pale Blue Dot: A Vision of the Human Future in Space
Roketle dikey uçuşu başarıyla gerçekleştirmiş ilk insan(L.Hasan Çelebi)
WE ARE HALF-AWAKE İN FAKE EMPİRE
Hakkında
Lagarî Hasan Çelebi roketle dikey uçuşu başarıyla gerçekleştirmiş ilk insan WE ARE HALF-AWAKE İN FAKE EMPİRE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.240