Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lagari Hasan Çelebi
Gerçek AdLagari Hasan Çelebi
Doğum Tarihi31 Temmuz 1990
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Konya - Adapazarı gidiş başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hızlı tren gitmesi lazım... Mesaja git »
Vizem berbat geçti hoca ek puan için ödev verdi yardım lazım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
microsoft publisher a ba istersen ben de zamanında catalog için kullanmıştım... Mesaja git »
İnternetten kontakt lens alacağım bi bakar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
eğer dia değerine göre almazsan tama oturmayacağından dolayı gözünden düşebilir.açıkcası bir kaç kere değişik dia degeri kullanmıştım sakıncasını görm... Mesaja git »
Future Man (2017) | Hulu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
arkadaşlar sezonu bitirdim,gerçekten çok iyiydi,kara mizahı bilim kurguyla çok iyi harmanlamışlar,2. sezon inşallah gelir.... Mesaja git »
1 haftalık direksiyon tecrübesiyle izmir manisa gidilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
navigasyonla git ki önündeki yolu haritadan görebilesin,ayrıca yavaş gidersen daha güvenli olur.... Mesaja git »
geçmiş olsun,gelişmeleri bekliyoruz.... Mesaja git »
İnternetten kontakt lens alacağım bi bakar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
siteyi soruyorsan 5 senedir alıyorum sıkıntı çıkmadı, kullanım bakımından ilk başlarda takıp çıkarma işi tam bir işkence ama alışınca 10 saniyeni alma... Mesaja git »
okulu neden dondurmuyorsun?... Mesaja git »
İnternetten kontakt lens alacağım bi bakar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
lensmarketten al reçetenin fotoğrafını istiyorlar zaten.istediğin lensi ve numarayı seç sonra gelir zaten... Mesaja git »
2 GÜN SONRA SINIFTA SUNUM YAPACAĞIM. VE GÖZLERİM MİYOP :(((((((( başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
sunum anlatağın şeyleri kağıda yaz,ben hep öyle yapıyorum sıkıntı çıkmıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

mavilcwaikikiposeti

HIM666

35bk35

Darthblast
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Carl Sagan, Pale Blue Dot: A Vision of the Human Future in Space
Roketle dikey uçuşu başarıyla gerçekleştirmiş ilk insan(L.Hasan Çelebi)
WE ARE HALF-AWAKE İN FAKE EMPİRE
Hakkında
Lagarî Hasan Çelebi roketle dikey uçuşu başarıyla gerçekleştirmiş ilk insan WE ARE HALF-AWAKE İN FAKE EMPİRE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.107