Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sarpkaya
Gerçek Adsarp kaya
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 283
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
11 inch Macbook Air konusunu başlattı (5 yıl önce)
Amerika'dan getirdiğim 11.6 inch i5 işlemcili şarj süresi 6-7 saat giden Macbook air laptoppumu satıyorum. Cihaz çok az kullanılmış ve yeni görünümünd... Mesaja git »
Ankara'da Otomobil Kış Lastiği Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
185/65/14 için ben de eklenebilirim .... Mesaja git »
11 inch Macbook Air başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
fiyat 1690 iyi günler size de.... Mesaja git »
11 inch Macbook Air başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
fiyat orda yazıyor sanırım... Mesaja git »
virüs yardım c:\win\1.exe konusunu başlattı (6 yıl önce)
c:\win\1.exe diye başlayan ama sonrasında c:\win\18o.exe ye kadar devam eden bir görüntü çıkaran bir virüs var başıma bela bundan nasıl kurtulabilirim... Mesaja git »
Ankara'da Otomobil Kış Lastiği Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Bir arkadaş için dört adet 175*13*65 kış lastiği almamız gerekyior. Toplu alım var ise katılmak isterim.... Mesaja git »
660 TL ye Philips 32pfl3207h Led tv için yorumlarınız? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Cihazı ben gördüm 100 hz slim kasa, ama tek endişem HD ready olması sorun teşkil edermi diye.... Mesaja git »
660 TL ye Philips 32pfl3207h Led tv için yorumlarınız? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Arkadaşlar kimseden yorum yok mu yahu?... Mesaja git »
Arkadaşlar, Philips 32pfl3207 Led tv metroda 799 liraya kapmpanyaya giriyor, puanla 660 a gelecek bu ürünü almak mantıklımıdır, değil diyorsanız aynı ... Mesaja git »
2012 Migros-Tansaş-Carrefour-Real market kurbanlık fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Ankaradan soran arkadaşlara marketleri çok önermem. Birkaç sebebpten dolayı önermem ilki fiyat çok uygun değil. ikincisi ben hiç görmeyim bile paketle... Mesaja git »
Arkadaşları

SCORPION07

aRşİmET

adiman1972

KIZILDELI
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Önce güven gelir...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078