Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
faruk368
Gerçek Adfaruk sarı
Doğum Tarihi1 Eylül 1993
Meslekmemur
İlgi Alanlarıgalatasaray oto alışveriş
KonumMalatya,Yeşilyurt
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 29 dk. önce
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (29 dk. önce)
Ürünler gözükmüyor hocam... Mesaja git »
HB-🏁🏁ikinciye %50 (ikili alımda 1kg oba çay 12,70) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Early grey aldım 17.90 a geldi. Tadı herkese güzel gelmeyebilir bergamot var. Geçen profesyonellere özel vardı kilosu 15 ten 3 kilo almıştım karıştırı... Mesaja git »
Bu lastik değişmeli mi? konusunu başlattı (dün)
Arkadaşlar kaldırıma sürtmek suretiyle ön lastikte açıklık oluştu aşağıda görüldüğü gibi. S izce değişmeli mi? 4 lastik sıfır aldım. 10000 km geçti... Mesaja git »
Özdilekteyim Jack jones mont kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hocam sizin bu mesaj yüzünden birazdan arbede yaşanabilir ?? benim için sorun yokta birazdan ne var yani solcu olduysak gibisinden şeylere maruz kala... Mesaja git »
Özdilekteyim Jack jones mont kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynen hocam gece giydim hava 7 8 dereceydi dayanamadım çıkardım ??... Mesaja git »
Özdilekteyim Jack jones mont kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaş doğru demiş acayipppp kalın içinde üşümezsin bende onlardan aldım bugün geldi. arkadaşların yanlış biliyor 134 tl olan hem uzun hem kalın tam... Mesaja git »
Katılıyorum... Mesaja git »
Güzel hocam ben kışın çok kalın triko falan giymem bu sene zaten pek gerekte olmadı. Göbek yok heryerden kilo alırım. Tam oturdu ben geniş durmasını ... Mesaja git »
Eğer benim yazdığımsa m çokkkk dar gelmedi ama L de çookkkk geniş gelmedi. İkiside olur dedim... Mesaja git »
eğer yaşın 25 ise evli veya bir ailen olabilir hayır onu geçtim kız arkadaşın olabilir yada onu geçtim arkadaşın olabilir. onuda geçiyorum bir büyüğü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
herşey olabilir.
Hakkında
xx

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.084