Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
faruk368
Gerçek Adfaruk sarı
Doğum Tarihi1 Eylül 1993
Meslekmemur
İlgi Alanlarıgalatasaray oto alışveriş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam kusura bakmayın konu dağılacak ama yakıt konusunda insignia 1.4t daha iyi gözüküyor. En azından fabrika verisi olarak. İkiside 140 hp ikiside 1.... Mesaja git »
D segmenti tercihi butce 50-55 bin . başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
konu başka yöne kayıyor ama :) hocam peki lastik değişiminden sonra performansı memnun etti mi ?... Mesaja git »
D segmenti tercihi butce 50-55 bin . başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhabalar hocam bende 1.4t insignia 2012 model edition elegance almak istiyorum tüpe belki ihtiyaç duyarım ama bu dediğiniz değerlerde gerek yok. 1.... Mesaja git »
Malum hayat şartları zor eşim ve ben 24 saat çalışma usulune göre çalışıyoruz. Daha çocuğum yok ama aklıma takılan bir soru var . Eşim ve ben memlek... Mesaja git »
Denizbank mazrafsız 0 faiz 1000 lira kredi veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ne zaman çektiniz hocam ben geçen yoldan geçerken sordumda ara ara çıkıyormuş... Mesaja git »
arkadaşlar bu 3 araba arasında kaldım jettalar 2012 model. auris 2013 model jettalar comfortline higline , auris advance skypack. benzinlililer bizi ü... Mesaja git »
Donanım seviyelerine nereden ulaşabilirim konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar arkadaşlar eskiye dönük arabaların donanımlarını gösteren bir yer varmı. Enazından 2012 2013 focus 2013 auris in standart donanımlarını gö... Mesaja git »
Denizbank mazrafsız 0 faiz 1000 lira kredi veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bu krediyi çeken masraf ödedimi hiç? Bende çekmek istiyorum... Mesaja git »
Düşük limitli kredi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Denizbank 2 otomatik ödemeye 0 tl masraf 0 faiz veriyor. Ama 1000 tl. Bunu müşteri bazında değerlendirebilecek banka olablir mi diye düşündüm. Fırsat ... Mesaja git »
Düşük limitli kredi konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar nasipse bir araba almayı düşünüyorum ana parama ek 3 4 bin tl eksiğim var istediğim araba için. Arabayada acil ibtiyacım var. Bankalardan 0... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
herşey olabilir.
Hakkında
xx

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109