Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
politiks
Gerçek AdEmre
Doğum Tarihi5 Ekim ****
İlgi AlanlarıTeknoloji, Müzik,Masa Tenisi, Kitap
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
35mb SOL VDSL müşterisiyim ulan 02-08 arası indirip indirip sömürmezsem allah belamı versin. Bir de arkadaşlar şu an taahütte olan kişileri benim g... Mesaja git »
Ahali noldu acaba BTK Kararından geniş dönüş yoksa skandal nedir şimdi girdim foruma haberim yok neler donuyor biri açıklayabilirmi?... Mesaja git »
Antalyada İçki Yasağı :( başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Dayı boş yapma o piknikçileri biz çok iyi biliriz aile edebiyati takılırlar yanından geçen her mini şortlu kıza bakarlar çerini çöpünü sokağa atarlar... Mesaja git »
Antalya'da Açık alanda içki içilmesi yasaklandı konusunu başlattı (3 gün önce)
Evet arkadaşlar antalya'da birasını almış plaj sokağında gezen turisti içeri alacaklar sabah sabah Türkiye beni yine güldürdü sağolsun. [link=http://... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Kararı TÜRKSAT Doğruladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kardeşim haziranı bekle şu mayısı bir hepimiz görelim gerçekten oluyor mu Btk nin aldığı karar ondan sonra geç... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Kararı TÜRKSAT Doğruladı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
işte ufak bir çağ dışı düzenlemeyle sizi AKK hızının belli seviyesine çıkarılmasna duacı ediyorlar yazık ...... Mesaja git »
Enpara ekpara faiz 0 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kardeşim 750 TL ye aylık 16-17 alıyor benden 1500 tlye aylık 33 lira de böl 4 e 8.2tl faiz falan alır.... Mesaja git »
Enpara ekpara faiz 0 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
750 tl Ekpara kullanmıstım bir ara tam olarak 1 ayda 16-17 lira faiz koydu ödemem gereken yani öyle çok fahiş rakamlar yok. Acil ödemeniz gereken şeyl... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle yeni başlığımız hayırlı olsun. Eski konu kilitlenip, paylaşımlara artık bu başlıktan devam edilecektir. Sizden... Mesaja git »
Superonline-Apple TV 4 kampanyası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Bu kampanya için başvuran var mı ? Halihazırda fiber kullanıcıları da başvurabiliyor galiba ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Iphone 6 Plus 128 GB
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
Steam
Nick:Masumane
Tablet
iPad Mini 2 Retina Ekran
GPS, Navigasyon
Garmin Forerunner 620
Fotoğraf Ekipmanları
Sony GoPro 1
LOL
Shen
Basketbol
Houston Rockets
Modem
Huawei

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047