Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
etkinus
Gerçek AdT.E. U.
Doğum Tarihi20 Kasım 1982
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Üstad o fotoda dağ geriye yatık duruyor... O niye öyle?... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Aklın yolu birdir Üstadım... Aynı fikirde olmamıza gerçekten çok sevindim.... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Evet üstad, asimo' nun içinde küçük bir çocuk olduğunu ben yazmıştım zaten. Hemfikir olduğumuza sevindim... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Lazer testi yapıldı aynen. 1–2 km ötedeki kayıkla çok sağlam ölçümler yapıldı. Çok uzaklaşınca atmosferik mercek etkisiyle ışın yukarı yöneldiği için ... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Yanlışın var.... Mesaja git »
Üstad kürecilerin delillerini niye paylaştınız?... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Üstad gittiğini idda eden var, burda da paylaşıldı, hafızanı zorlarsan hatırlarsın. Ama hepsi yalan.... Mesaja git »
Nükleer enerjide enerjiyi ısı türbininin ürettiğini herkes biliyor. Peki ısıyı ne üretiyor? Buna bakmak lazım.... Mesaja git »
Bi de buna bak bakalım. Bu da abinden sana kıyak...... Mesaja git »
Rezonans elektrik ile alakalı değil. Cahil cahil konuşma... Mesaja git »
Arkadaşları

kazuya58

basarank

zaramnahya

warnux52

semavi7

deep webteki zebani
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
97 model lpg'li polo
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen, Opel, Nissan
Mobil cihaz
General Mobile

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.253