Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
etkinus
Gerçek AdT.E. U.
Doğum Tarihi20 Kasım 1982
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Önümüzdeki seçimler de akp nin kaybedeceği havası yok mu sizce ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Akp nin kaybetmesinden kasıt, %50yi geçememesi sanırım?... Mesaja git »
### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Daha düşük değil de daha yüksek devirde yapıyordur vites geçişini. Gerçi cvt de vites yok da, anladık biz :) Bence motora elletmeyin hocam. Torkuyl... Mesaja git »
Huawei GR5 2017 İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam video daki arkadaş, telefonları dayanıklılık testine sokan bir arkadaş. Tüm telefonlara aynı işlemleri uygular. Abartma veya küçümseme yapmaz, s... Mesaja git »
güneşin gölgesi derken?? Kim bilir ne anlatmak istiyorsun da biz anlamıyoruz malesef.... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Üstadım herkesin dilinde tüy bitti. Gelmiş saçma sapan kıble yönü videosu vs paylaşmışsınız. O kadar saçma ki bu paylaşım, artık kimse rahatını bozup ... Mesaja git »
Valla benim gitme şansım olmadı. Tabi bazı şeyleri bilmek için gitmek de gerekmiyor. Bilgi çağındayız, her şey her yerden öğrenilebilir. Benim öğrendi... Mesaja git »
Eskiden yurt dışındaki durumun ben de sizin yazdığınız gibi olduğunu düşünüyordum. Sadece arabada değil de; evde,et-süt,gıda,giyim neredeyse herşeyde ... Mesaja git »
Orda sıfırı yaklaşık 25.000 $. Adamın yaklaşık 2 yıllık maaşı.... Mesaja git »
Cep telefonlarına yeni zam: TRT bandrolü artıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Vergi miktarını ve oranını bilmiyorum ama benzer durum almanya'da da var. Bir de benim merak ettiğim; onlarda da cep telefonunda, otomobilde, bilgisa... Mesaja git »
Buji olmadan, sıkıştırma yoluyla ateşlenecek benzin? Bekliyoruz... Hasret ve özlemle...... Mesaja git »
Arkadaşları

basarank

zaramnahya

warnux52

deep webteki zebani
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen, Opel, Nissan
Mobil cihaz
General Mobile

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109