Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
etkinus
Gerçek AdT.E. U.
Doğum Tarihi20 Kasım 1982
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
İçerde' yi her izlediğimde "köstebek" filmini izleyesim geliyor :)... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
O değil de bitcoin alalım mı bitcoin? ... Mesaja git »
Takip... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
jet fıdıla, yanmaz kefenlere inanan insanlarımız da var bolca. düz dünyaya yalanına inananlara şaşmamak lazım.... Mesaja git »
Yabancı forumlarda güncelleme ile fm radyonun açıldığı yazılmış, belki bizde de açılmıştır dedim :) cevap için sağol hocam.... Mesaja git »
S7 lerde fm radyo var mı?... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
öncelikle, Nikol TESLA gibi kıymetli bir mucidin de bilimle uğraştığını unutmayalım. burda "bilim" kelimesinden müthiş tiksinti duyan bir kesim olmakl... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
e yani yanlışınızı da mı söylemeyelim. sizin kurmadığınız cümleleri siz kurmuşsunuz gibi yapmıyorum. ama, sanırım siz şuan bu duruma düştünüz.... Mesaja git »
https://tr.wikipedia.org/wiki/Kola_derin_sondaj%C4%B1 adam sondajı boşuna mı yapıyor? öğrenmek için yapıyor.... Mesaja git »
teoriniz teori olmaktan uzak. bilginiz yetersiz olduğu için, ancak hayal olabilir. konu hakkında biraz daha bilgi edinirseniz daha doğru akıl yürütebi... Mesaja git »
Arkadaşları

basarank

zaramnahya

warnux52

deep webteki zebani
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen, Opel, Nissan
Mobil cihaz
General Mobile

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141