Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
etkinus
Gerçek AdT.E. U.
Doğum Tarihi20 Kasım 1982
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 9 dk. önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 dk. önce)
"Şimdi sen buna inanıyon mu?" "Nasıl olur aklın almıyor" Senden bunlar haricinde elle tutulur birşey duysak inanmam belki. Benim kendi gözümle ... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (24 dk. önce)
Bu sizin düşünceniz.... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Hız bilgisi biraz eksik ola da, evet büyük bir hızla hareket eriyoruz, ve her şey mesafelerden dolayı hâlâ durağanmış gibi. Burda atlamamanız gereke... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Defalarca çürütülmüş olanlarla ciddi konuşmamayı tercih ediyorum. Yanlışlarını en basit şekilde göstermeme rağmen, en basit şeyleri bile ya anlamıyorl... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Kutuplarda basık mı değil mi ispatı çok kolay. Hassas bir kantara (kuvvet ölçülebilmesi için elektronik kantar) önce 100 kiloluk bir ağırlık koyun. So... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
"Bir odadaki ortasında ve tavandaki lambaya odanın sağında oturan kişinin gördüğü ile odanın solunda oturanın gördüğü aynıdır ama 180 derece terstir. ... Mesaja git »
Takip... Mesaja git »
Qashqai'ye rakip Opel Grandland X ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Lanet olsun adamım, ordaki federallere birileri vergi toplama zamanının geldiğini söylemeli. ... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bazıları şunu idrak edemiyor, planörü planör yapan motorsuz iniş yapması değil motorsuz havalanmasıdır. Aynı kesim, motor gücü olmadan kilometrele... Mesaja git »
The X-Files (2016- ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Geçen sezonun en iyi yanı, açılış müziği idi. Önceki senelerin hatırına izledik. Adam gibi senarist alsınlar, bu iş böyle olmaz ... Mesaja git »
Arkadaşları

basarank

zaramnahya

warnux52

deep webteki zebani
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen, Opel, Nissan
Mobil cihaz
General Mobile

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109