Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
etkinus
Gerçek AdT.E. U.
Doğum Tarihi20 Kasım 1982
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo k6 note hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Birkaç sorum olacak. Cihazın ekran süresi ne kadar? Kamerada eis var mı? Güneş altına parlaklık yeterli mi? Bir de, kamera konusunda bilgisi olan var... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam hayırdır, niye taktın bu iddaya bu kadar? Velev ki arkadaş hatalı, yanlış hatırlıyor, ne değişecek?... Mesaja git »
Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bir yanlış diğrini silmez, diğer yanlış da ilkini haklı çıkarmaz. yazdığım yazının başlangıcını da okuyunuz. ilgili videoda haklı kimse göremiyorum be... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
kimisi 23 dür kimisi 27 dir, hatta 90 olan bile çıkabilir. yaradan böyle yaratmış.... Mesaja git »
Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dondurma yiyen çocuğa karışmak yanlış. Ergenimiz de gitmiş ergenliğini yapmış, ramazanda sokağın ortasında götürüyor. Ayıp lan, insanda utanma olur bi... Mesaja git »
Gerekmezdi. Ayrıca, dünyanın güneşten koparak oluşması da ilginç bir teoriymiş. Sevdim açıkçası.... Mesaja git »
Nokia’nın Türkiye fiyatları belli oldu: Nokia 3, 5 ve 6 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
kamera kalitesi; benim orta ayar dediğim zenfone 3'ün altında olduğu gibi, vasat çin malı cihazların da altında. yakışmadı nokia'ya.... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşım, ben burda sana fikir sunmuyorum. Bunlar benim şahsi fikirlerim değil. Kürenin 3 boyutlu olduğunu ilk kez senden duymuyorum, merak etme. Lak... Mesaja git »
(MİT TIRLARI) ENİS BERBEROĞLU 25 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
valla o silahların kime gittiğini kimse bilmiyor. şuan yaptığımız gibi yaparsın bi eğit-donat programı, kime istiyorsan silah verirsin. ama böyle gizl... Mesaja git »
Gelir 1400 Gider 1480 Hadi Bunu Açıklayın! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
"evlenmeseymiş, çocuk yapmasaymış, bilerek evlenmiş, hesabını yapsaymış" böyle diyenlere 1400 tl de çok. biraz aç kalın da anlayın diyecem de, gene de... Mesaja git »
Arkadaşları

basarank

zaramnahya

warnux52

deep webteki zebani
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen, Opel, Nissan
Mobil cihaz
General Mobile

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109