Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheFight
Gerçek AdSinan U
Doğum Tarihi16 Mart ****
Konumİstanbul, Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Arkadaşlar böyle paylaşılıyor ama güntekin onay böyle bişey demiyorum benim adıma söylemişim gibi resmimi koyup bunları paylaşıyorlar diyordu . zaten ... Mesaja git »
Dursun Özbek döneminde yapılan TUTAN bir transfer söyleyin!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Carole . Sezon başı kampını iyi geçirirse Adrianodan iyi topçu... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Lan olum ??????... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kardeşim beni hatırladn mı daha öncede böyle bişey konuşmuştuk ? ??... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Konuşantahta adam gibi adamdır... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Güzel kardeşim yaşın küçükse daha fazla edersin diye bişey yoktur . Şuan oğuzhan 25 26 yaşında orta saha için tam pişmiş en iyi katkıyı yapacağı dönem... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
50 milyon az len . Ciddi olarak söylüyorum 20 ederi şuan oğuzhanın aşağısına verilirse çok salaklık olur . Oğuzhan küçük maçların oyuncusu falan diyos... Mesaja git »
Utanmıyosnz değil mi oğuzhana 12 demeye . Cengiz bile hiç avrupada oynamamasına ragmen 15e gitti . Oğuzhan gibi takımın beyni eğer 12ye giderse yazıkl... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Şu yazdığımı anlayamayacak adamlarla konuşuyoruz ?? Yazık... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Utku di mi ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Circassian81
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Hakkında
9b5d365465db051308134b17dd29d8dc7.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094