Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheFight
Gerçek AdSinan U
Doğum Tarihi16 Mart ****
Konumİstanbul, Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet hocam aşagı yukarı aynı oyuncular ama talisca yine arada pas falan verebiliyo ya da adam geçebiliyor ama bu hakan çlhn. Nedir ne değildir hala çö... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beyler ciddi olarak bişey sorucam size . Hakan çalh. nedir olayı ben mi göremiyorum acaba ? Farkını bırak iyi futbolcu olduğunu bile düşünmüyorum.... Mesaja git »
Hocam adamlara sallarken biraz dikkatli olun . Adamlar çok eski değil geçen sene 9 kişiyken taç kullanıp topu içeri şişirerek 90+4 te gol attıllar . B... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Helal olsun fenere . Vardara gol atmak öyle kolay bi iş değil... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fan pörsi dil çıkarttı len... Mesaja git »
Türkiye'nin açık ara en iyi kalecisi. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Vurun ölmedi... Mesaja git »
Atiba bağırsaklarından sakatlanmış , ishal olmuş adam... Mesaja git »
Sizin dünya karmanız başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Meastronun yerine Ozan Tufanı yaz daha iyi olur... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar böyle paylaşılıyor ama güntekin onay böyle bişey demiyorum benim adıma söylemişim gibi resmimi koyup bunları paylaşıyorlar diyordu . zaten ... Mesaja git »
Dursun Özbek döneminde yapılan TUTAN bir transfer söyleyin!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Carole . Sezon başı kampını iyi geçirirse Adrianodan iyi topçu... Mesaja git »
Arkadaşları

Circassian81
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Hakkında
9b5d365465db051308134b17dd29d8dc7.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.110