Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MonsterMMORPG
Gerçek AdFurkan Gözükara
MeslekYüksek Bilgisayar Mühendisi
İlgi AlanlarıAkademik Kariyer, MonsterMMORPG
KonumMersin,Yenişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 96
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 24 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
sen bana hala cevap vermiyorsun bir insan neden bitcoin tercih eder legal iş için? 2. olarak, diyorsunki kısıtlı. o zaman demektir ki herkes yatır... Mesaja git »
çok güzel ifade ettin tebrikler devletler yasal kullanıma izin veriyor yasal kullanım olduktan sonra bir insan neden bitcoin tercih edecek? gider... Mesaja git »
10000 dolar olan piyasa 100 milyar dolara nasıl çıktı? Sen bana bunu izah et Bu direk ponzi scheme... Mesaja git »
WİKİPEDİANIN ENGELLENMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
haklıdır demedim dünyada ülke varmı diye sormuşsunuz bende var olduğunu belirttim... Mesaja git »
Ete Hücum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
BIM de satılan etin maks yağ oranı %15 Dışardan bakınca hiç yağ gözükmüyor kuşbaşı ette Yani zaten aldığım ürün normal etti. Sadece şube yeni... Mesaja git »
WİKİPEDİANIN ENGELLENMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Dünyada Wikipedia yi 10+yildir kapatan Çin var Ve Çin marsa ilk insan gönderen ülke olabilir... Mesaja git »
Bitcoin $2700 dolar oldu. Yeni; $2375 Dolar'a düştü. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bitcoin reklam edildikçe çok ucuza alan asıl manipülatörler kar edecek dikkat edin büyük patlama yapabilir domino gibi satış birileri zarar e... Mesaja git »
dikkat et BİM diyorum kasap değil şekil A sende bilmeyenler listesindesin... Mesaja git »
geçen bimden aldım yağsız a kalite dana kuşbaşı 30 TL kilosu (kampanya vardı ama normal fiyatıda düşük) bimde et ucuz ve kaliteli ama millet bil... Mesaja git »
Bu arada bu kadar ovenler övüyor çünki ponzi scheme Siz alacaksınız ki değeri artsın :)... Mesaja git »
Arkadaşları

35bk35

chief53

Bexces

ilhan032

Rodzina

NMaRe1

irfanitolito

slatter123
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 2x Fabrika Sıfırlanmış - OCZ Vertex 450 128 GB SSD - VTX450-25SAT3-128G.RF - FD 8
Alıcı: NathanIngram
Tarih: 27 Kasım 2015; 0:44:21
Yorum
Guvenilir satıcı, sorunsuz alısverıs kendisine tesekkur ediyorum
Genel Puan

Ürün: 2 adet satılık Xerox Business A3 Fotokopi Kağıdı 80 gr : 15 TL toplam
Alıcı: NathanIngram
Tarih: 27 Kasım 2015; 0:43:18
Yorum
uvenilir satıcı, sorunsuz alısverıs kendisine tesekkur ediyorum
Genel Puan

Ürün: Satın alınacak LGA 1155 Core i7 2600k için anakart en az 8 sata slotu şart
Alıcı: Cango34
Tarih: 29 Ağustos 2013; 22:46:36
Yorum
Sorunsuz alışveriş, sözünün eri bir arkadaş, teşekkür ederim ...
Genel Puan

Ürün: Satılık 2 adet OCZ Vertex 2 OCZSSD2-2VTXE60G - SSD - ve 2.5 inc 500 GB laptop HDD'si HTS545050B9A300
Alıcı: now-amd
Tarih: 21 Mart 2013; 21:59:02
Yorum
arkadaş çok ilgili bir kişi ve anında kargoladı ürünü. son derece sorunsuz bir ürün gönderdi. gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satılık 3 adet OCZ Vertex 2 OCZSSD2-2VTXE60G - İkinci El - Tanesi 90 TL - SSD
Alıcı: apocalypse666
Tarih: 14 Mart 2013; 16:05:04
Yorum
Güvenilir bir satıcı, orjinal kutusu ve tüm aksesuarları ile ürünü bana ulaştırdı.
İmza
Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Benim Rig
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Zotac
Hakkında
Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141