Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MonsterMMORPG
Gerçek AdFurkan Gözükara
MeslekYüksek Bilgisayar Mühendisi
İlgi AlanlarıAkademik Kariyer, MonsterMMORPG
KonumMersin,Yenişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 97
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bizi sömüren dış ticaret açığını katlayan bir antlaşmadir kendisi Alternatif pazar çok ve iç üretimi arttırabilir O yüzden böyle kaymak gibi ... Mesaja git »
İRTİCA İLE MÜCADELE EDİLMİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fetoyu doğuran besleyen ona militan deviren sistem zaten irtica yalanı ve bu yalanla gelen zulümler olduğu için böyle bir yalan ile uğraşılmiyor olm... Mesaja git »
Oldukça doğru bir sözdur Bakınız amerikan predator ambargosu ve silahlı Anka Zaten şu anda yapılıyor ama kar zarar maliyet arge konuları var ... Mesaja git »
Rusya'ya yapılan 23 tonluk üzüm ihracatının tamamı iade edildi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
23 ton gram gibi birşey ticaret dilinde bunun neyi haber... Mesaja git »
AB'den küstah açıklama: Şantaja izin vermeyeceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
dikkat edersen niye bırakmadığını yazmadım AB nin bu açıklamasının tırt olduğunu yazdım onlarda biliyor Türkiye bırakmayacak o yüzden bol keseden sa... Mesaja git »
AB'den küstah açıklama: Şantaja izin vermeyeceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Türkiye sadece yunanistan sınırını serbest bıraksa nasıl ağladıklarını siz izleyin... Mesaja git »
Evrim konusu Biyoloji dersi müfredatından çıkarıldı... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
isterse 100000 yıl olsun. ben bilgisayar doktoruyum ve bu dünyada rastgele diye bir fizik kanunu olmadığını çok net biliyorum. böyle bir fizik kanunu ... Mesaja git »
Evrim konusu Biyoloji dersi müfredatından çıkarıldı... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam bunlara anlatamazsın bu evrimcilerin 2 tane tanrısı var. 1 tanesi zaman, 1 tanesi de rastgelelik tanrısı ama gel gör ki ne zaman nede rastgele... Mesaja git »
tamamı gerçek varsa karşı argümanların duyalım mesela sen bana bilimsel olarak 1 adet canlı hücrenin oluşma şansını, oluştuktan sonra hayatta kalma ve... Mesaja git »
Klima Kondansatör değişimi ücreti 100 tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bende az önce değiştirttim arıza belli değildi 100 TL aldılar Arçelik Beko normal fiyatmış bu konuya göre :) bu arada kapasitör fiyatı zaten 60 TL... Mesaja git »
Arkadaşları

35bk35

chief53

Bexces

ilhan032

Rodzina

NMaRe1

irfanitolito

slatter123
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 2x Fabrika Sıfırlanmış - OCZ Vertex 450 128 GB SSD - VTX450-25SAT3-128G.RF - FD 8
Alıcı: NathanIngram
Tarih: 27 Kasım 2015; 0:44:21
Yorum
Guvenilir satıcı, sorunsuz alısverıs kendisine tesekkur ediyorum
Genel Puan

Ürün: 2 adet satılık Xerox Business A3 Fotokopi Kağıdı 80 gr : 15 TL toplam
Alıcı: NathanIngram
Tarih: 27 Kasım 2015; 0:43:18
Yorum
uvenilir satıcı, sorunsuz alısverıs kendisine tesekkur ediyorum
Genel Puan

Ürün: Satın alınacak LGA 1155 Core i7 2600k için anakart en az 8 sata slotu şart
Alıcı: Cango34
Tarih: 29 Ağustos 2013; 22:46:36
Yorum
Sorunsuz alışveriş, sözünün eri bir arkadaş, teşekkür ederim ...
Genel Puan

Ürün: Satılık 2 adet OCZ Vertex 2 OCZSSD2-2VTXE60G - SSD - ve 2.5 inc 500 GB laptop HDD'si HTS545050B9A300
Alıcı: now-amd
Tarih: 21 Mart 2013; 21:59:02
Yorum
arkadaş çok ilgili bir kişi ve anında kargoladı ürünü. son derece sorunsuz bir ürün gönderdi. gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satılık 3 adet OCZ Vertex 2 OCZSSD2-2VTXE60G - İkinci El - Tanesi 90 TL - SSD
Alıcı: apocalypse666
Tarih: 14 Mart 2013; 16:05:04
Yorum
Güvenilir bir satıcı, orjinal kutusu ve tüm aksesuarları ile ürünü bana ulaştırdı.
İmza
Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Benim Rig
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Zotac
Hakkında
Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.297