Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MonsterMMORPG
Gerçek AdFurkan Gözükara
MeslekYüksek Bilgisayar Mühendisi
İlgi AlanlarıAkademik Kariyer, MonsterMMORPG
KonumMersin,Yenişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 96
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
kimi kast ettiğini anlamadım ben sağcıyım ha solcuların kafası baya karışık bu konuda Erdoğana muhalifler dayak yediği için savunmak istiyorlar... Mesaja git »
şimdi baktım Erbakanın yaptığı yanlışlardan bir tanesi fakat o dönem uygulanmamış. bu dönemde uygulanmış olması ise tamamen ideolojik... Mesaja git »
müdahelenin dozu inanılmaz yanlış hakikaten bu polis teşkilatı kimlerin eline kaldı acilen ciddi bir düzenleme lazım polis teşkilatına... Mesaja git »
dakka 1.5 kapatma davası by süper savcı sabih kanadoğlu : https://www.youtube.com/watch?v=HmxK30HN4bg işte bu tipler yüzünden chp bundan sonra asla... Mesaja git »
https://tr.wikipedia.org/wiki/2007_T%C3%BCrkiye_cumhurba%C5%9Fkanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1_se%C3%A7imi Seçimin kaderini ise, dört ay önce ortaya atılan 36... Mesaja git »
Gelmiş geçmiş en haksız kararlara imza atmış ve en hukuk bilmez savcının beyanı... Mesaja git »
YSK Başkanı hakkında flaş iddia başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
cem küçükün bile derken? bu adamın fetöcü demediği mi var ki yöneticilerin böyle tipleri kesinlikle susturması lazım... Mesaja git »
2017 Fransa cumhurbaşkanlığı seçimleri(ana konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
daeşin sahipleri daeşi kullanarak ırkçı kesimin oylarını arttırdı seçimden 2 gün önce... Mesaja git »
Torku çikolata gofretin çakmasını yaptılar! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Torku gerçekten bir numara şu anda fiyat ve kalite olarak... Mesaja git »
ŞOK: Oy pusulasının dışardan getirildiğinin ispatı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
işte tam bunu engellemek için 300000 CHP ve 100000 HDP sandık görevlisi var dışarıdan oy getirilmesin orada mühür vurulmasın diye hile yapan adam pa... Mesaja git »
Arkadaşları

35bk35

chief53

Bexces

ilhan032

Rodzina

NMaRe1

irfanitolito

slatter123
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 2x Fabrika Sıfırlanmış - OCZ Vertex 450 128 GB SSD - VTX450-25SAT3-128G.RF - FD 8
Alıcı: NathanIngram
Tarih: 27 Kasım 2015; 0:44:21
Yorum
Guvenilir satıcı, sorunsuz alısverıs kendisine tesekkur ediyorum
Genel Puan

Ürün: 2 adet satılık Xerox Business A3 Fotokopi Kağıdı 80 gr : 15 TL toplam
Alıcı: NathanIngram
Tarih: 27 Kasım 2015; 0:43:18
Yorum
uvenilir satıcı, sorunsuz alısverıs kendisine tesekkur ediyorum
Genel Puan

Ürün: Satın alınacak LGA 1155 Core i7 2600k için anakart en az 8 sata slotu şart
Alıcı: Cango34
Tarih: 29 Ağustos 2013; 22:46:36
Yorum
Sorunsuz alışveriş, sözünün eri bir arkadaş, teşekkür ederim ...
Genel Puan

Ürün: Satılık 2 adet OCZ Vertex 2 OCZSSD2-2VTXE60G - SSD - ve 2.5 inc 500 GB laptop HDD'si HTS545050B9A300
Alıcı: now-amd
Tarih: 21 Mart 2013; 21:59:02
Yorum
arkadaş çok ilgili bir kişi ve anında kargoladı ürünü. son derece sorunsuz bir ürün gönderdi. gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satılık 3 adet OCZ Vertex 2 OCZSSD2-2VTXE60G - İkinci El - Tanesi 90 TL - SSD
Alıcı: apocalypse666
Tarih: 14 Mart 2013; 16:05:04
Yorum
Güvenilir bir satıcı, orjinal kutusu ve tüm aksesuarları ile ürünü bana ulaştırdı.
İmza
Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Benim Rig
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Zotac
Hakkında
Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.146