Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TherafluForte
Gerçek AdÖmer
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Kocaeli Üniversitesi Umuttepe kam. okuyan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kocaeli bayağı zor ama bunu engel olarak değil de itici güç olarak görürsen güzel bir eğitimle mezun olursun. Ama hocaların klasik olarak dediği şey ş... Mesaja git »
Beyler Tütün Demliyeceğim başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sonuç?... Mesaja git »
Kingdom Come: Deliverance (Çıktı!) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Türkçe mi geldi... Mesaja git »
İnşaat mühendisliği bölümü hakkında bilgisi olan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben elektrik elektronik okuyorum önce belirteyim. Okuması zor diyenleri takma zoru görmemişler belli. En azından benim ytü inşaat mezunu kuzenim abart... Mesaja git »
Jahreinn wtcnn acayip kil oluyorum size başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
İvit kanki ama daha da kıl olduklarım jahrein ve diğerleri gibilerine ben kılım siz de kıl mısınız başlıklı konular açıp prim kasan kullanıcılar... Mesaja git »
The Witcher 2 oynayanlar acil bi baksın başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Görev vermemesi imkansız hocam orijinal olduğuna emin misin J ye bastığın halde görev gelmiyor mu?... Mesaja git »
Eyvah babam dizisini hatırladınız mı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Eyvah kızım büyüdü diye de vardı sanırım benzer kadro... Mesaja git »
Kızın babası kızı vermek istemiyor başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Beni linç etmeyin de babası sizce ırkçı olabilir mi? Irki olarak farklılığınız var mı bazı ailelerde malesef buna çok önem veriliyor.... Mesaja git »
Tam Kan Testi İçin başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Gıcıklık yaptı mı hocam?... Mesaja git »
2 kız benim için kavga edecek yardım edin nasıl engelleyebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O hemşire gider de eczacıyı döverse artık ya onunsun ya da kara toprağın... Mesaja git »
Arkadaşları

ilhan032

Fucuklu Sumurta

thebestzedtr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094