Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TherafluForte
Gerçek AdÖmer
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Vay reis en sonunda parayı buldun demek... Mesaja git »
Dis teli tedavisi bitenler yardim edebilir misiniz başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Tak 1 hafta düzelirse devam et düzelmezse doktora git zaten takarken zorladığını anlarsın çok bozulduysa düzgün takamazsın... Mesaja git »
yeni mezun elektrik-elektronik mühendisiyim ne yapacağım başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam yabancı dil, katıldığınız etkinlikler, bildiğiniz programlar, katıldığınız projeler, üye olduğunuz gruplar, sorumluluk aldığınız durumlar gibi ö... Mesaja git »
Savunma sanayide yazılımcıyım. Soruları aliyim. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
O dediğin olursa savunma sanayi diye bir şey olmayacağı için bugünlerini hasretle anarsın.... Mesaja git »
1 sene boyunca günde 10 saate yakın çalışmak başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Günlük anlayarak kaliteli çalışabileceğin max zaman 4-5 saattir. Kendini kandırma erteleme. Konular yığılırsa gg.... Mesaja git »
70 bin liraya otomatik aile aracı başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam otomatik vitesinde bu kadar problem varken nasıl vw grubunu uyarmaksızın önerebiliyorsunuz?... Mesaja git »
Dış Borcumuz 4 katınamı çıktı 16 katına mı? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Gidin siyasetinizi ülke gündemi bölümünde yapın konu dışını kirletmeyin... Mesaja git »
DOLAR 1.55 DEN 170İ GÖRÜRMÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
10 yıl önce de sövüyorlarmış şimdi de. Bu muhalefeti memnun etmek imkansız hoş ekonomi iyiye gidiyor da demiyorum ama.... Mesaja git »
Lolü bıraktım ne oynucam başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Steamde indirimde olan BDO al oyna güzel diyorlar... Mesaja git »
Path of Exile [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam dediğinize aynen katılıyorum. Oyun güzel ama nedense sarmıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

ilhan032

Fucuklu Sumurta

thebestzedtr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219