Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
g.net
Gerçek Adg.net
Konumİstanbul, Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 149
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
TÜM TESTLERİ YAPILMIŞTIR. RESİMLER ÜRÜNE AİTTİR. REFERANS ALMIYORUM. AYNI İLANI SÜREKLİ GÜNCELLEDİĞİM İÇİN İLANIN ALTINA ARKADAŞLAR YORUM YAPIYORLAR D... Mesaja git »
17 LCD MONİTÖR ADET 60 TL. ÇİFT 100 TL. konusunu başlattı (2 gün önce)
TÜM TESTLERİ YAPILMIŞTIR. RESİMLER ÜRÜNE AİTTİR. REFERANS ALMIYORUM. AYNI İLANI SÜREKLİ GÜNCELLEDİĞİM İÇİN İLANIN ALTINA ARKADAŞLAR YORUM YAPIYORLAR D... Mesaja git »
1GB DDR400 RAM / ADETLİ. konusunu başlattı (2 gün önce)
MEMTEST'LE TEST EDİLMİŞTİR. REFERANS ALMIYORUM. AYNI İLANLARI SÜREKLİ GÜNCELLEDİĞİM İÇİN İLANLARIN ALTINA ARKADAŞLAR YORUM YAPIYORLAR DAHA SAĞLIKL... Mesaja git »
AM2-AM3-FM1 ANAKART VE CPU konusunu başlattı (6 gün önce)
ÇEŞİTLİ PCI KARTLAR, SES-USB-SERİ VS. konusunu başlattı (8 gün önce)
NOTEBOOK HDD-RAM-DVD- KASA- YEDEK PARÇA konusunu başlattı (8 gün önce)
TÜM TESTLERI YAPILMISTIR. UYGUN FIYATLI OEM BILESENLER IÇIN DIGER ILANLARA BAKABILIRSINIZ. ISTEYEN GELIP TEST EDIP ALABILIR. REFERANS ALMIYORUM. AYNI ... Mesaja git »
4 gb ddr2 notebook ram aranıyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
DDR2 800 tek parca 4GB 120TL. 2X2GB 50 TL.... Mesaja git »
UCUZ NETBOOK-NOTEBOOK GÜNCELLEME 20.07.2017 konusunu başlattı (2 ay önce)
TÜM TESTLERİ YAPILMIŞTIR. RESİMLER ÜRÜNE AİTTİR. PAZARLIK KESİNLİKLE YOKTUR. UYGUN FİYATLI OEM BİLEŞENLER İÇİN DİĞER İLANLARA BAKABİLİRSİNİZ. REFERANS... Mesaja git »
CNet 16-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch 35 tl. / ADETLİ. Pazarlık Yok. 2 Adet Cnet 1 Adet Zyxel 1 adetde cnet 24 olucak.... Mesaja git »
CELERON İŞLEMCİ 2.7 GHZ ++ 80 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İNTEL CELERON 2.7 GHZ DIŞINDAKİLER TARAFIMCA ALINMIŞTIR. Satıcı arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkür ederim. iyi satışlar.... Mesaja git »
Arkadaşları

RaptorFX

DarkT

cinayet13

sasa222

osmanhasimcan

wolfrace57

Emirdeniz

gsavascin

guvenmt78
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172