Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rimesia
Gerçek Ad-- --
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ali Express Shipment cancelled başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Ben olsam dediğini yapmazdım çünkü suçu senin üstlenmeni istiyor , altında bir cinlik olabilir... Dispute açıp onun hatası olduğunu belirten bir seçe... Mesaja git »
Ali Express Shipment cancelled başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Siparisinin kargolandigina emin misin ? Genelde bu cinli kardeslerimiz takip kodu olusturup sisteme giriyorlar ama kargoyu kargo sirketine vermiyorl... Mesaja git »
Masterpass ile starbucks'ta bedava kahve. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bende yeni kart yukledim onada vermedi. Yeni hesaba zaten ilk yuklemene 1 ikram veriyor...... Mesaja git »
Aliexpressteki saticilarin buyuk bir bolumu kargo olarak ne sectigini umursamiyor, ozellikle ekstra para verip china registered seciyorum yine kafasin... Mesaja git »
LLUMAR CAM FİLMİ 249 TL 5 TAKSİT // ORAGUARD KAPUT FİLMİ 175 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-chevrolet-aveo-navimex-android-multim... Mesaja git »
Fiyat sorgulama ekraninda hata veriyor , 1 ay kala sorgulatabilirsinuz diyor. Bu yil sonu da bitiyormus , giren yine bize girdi tesekkurler.... Mesaja git »
LLUMAR CAM FİLMİ 249 TL 5 TAKSİT // ORAGUARD KAPUT FİLMİ 175 TL başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Chevrolet aveo 2012 icin multimedya cihazi var midir ?... Mesaja git »
Gear Fit 2 319 TL (Hepsiburada.com) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Whatsapptan gelen mesaj okunabiliyor mu bu cihazdan ?... Mesaja git »
Kargocu gelip kargonu saticidan alacak. Daha kargoya verilmedi yani , stok bekliyorlardir muhtemelen.... Mesaja git »
Nisan Ayında Uygulanacak Olan Tavan Primler Hak. başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Eski zamanların esnafı, şimdikiler gibi, iki de bir zam yapmak zorunda kalmazmış. Sattıkları ürünün fiyatını artırmak lâzım geldiyse de, bunu münasip... Mesaja git »
Arkadaşları

gbriel

Themistokles

YouWillNeverWalkAlone!

mujdatsayar744
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109