Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rimesia
Gerçek Ad-- --
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Superonline reklamı görüyorum sizdede var mı ? [Tekrar Başladı] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Reklam mobilde bile çıkıyor , zaten küçücük ekran yarısını video reklamları kaplıyor. Artık tüm siteler https'e geçse de böyle şeyler görmesek.... Mesaja git »
Size özel web sitesi + 20.000 Kişiye Reklam = 350 TL konusunu başlattı (bir ay önce)
İş yerinizin bir web sitesi olsun ister misiniz ? - Web sitenizi tamamen biz hazırlıyoruz.(%100 mobil uyum) - Size özel logo yapıyoruz. - Firmanız içi... Mesaja git »
&& CHEVROLET AVEO FAN CLUB && başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teybi kapattiktan sonra bende mavi isik sonuyordu. 7/24 teyp acik kaliyorsa haliyle akuyu mahveder.... Mesaja git »
(güncelleme) 11.30'da Direksiyon Sınavım Var (Kaldım) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İyi paraymış cidden. Benim zamanımda 50 TL sınava 300 TL'de 10 saatlik direksiyon dersine veriyordun. Sınavdayken önemli olan şey rahat gözüküp ... Mesaja git »
(güncelleme) 11.30'da Direksiyon Sınavım Var (Kaldım) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tekrar sinava girmeye mi yoksa sinav + egitim dahil mi direksiyon ?... Mesaja git »
Gecmis olsun. Kalinca masraflar ne oluyor ? Benim zamanimda egitim 200 , 50 de sinavdi. Artik daha mi fazla ?... Mesaja git »
PS4 DOWNLOAD HIZI SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kabloyla alakasi yok. PSN'in serverlari berbat. Yogunluktan dolayi hiz dusuyor. Ayni sorunu yasayip kabloluya gecip bir suru dns denedim , o saatte hi... Mesaja git »
DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Denedim hocam onu da , 1 dakika sonra başlıyor tekrar. İlginç bir sorun. Dün susmuyordu mesela bugün açtım aleti hiç sorun yok. Dün açıkken çok taşıdı... Mesaja git »
Ne kadar dediğinizi yapıp tamir etmek istesem de eğer problem çözülmezse ürün bu sefer elimde kalacak ve geri verme şansım olmayacak. Bu yüzden riske ... Mesaja git »
Benimkisi de bozuldu , kesintisiz viklemeye başladı. Alete dokunduğum gibi viklemesi susuyor , 30 saniye sonra tekrar başlıyor. Bir çok kişide çıktığı... Mesaja git »
Arkadaşları

gbriel

Themistokles

YouWillNeverWalkAlone!

mujdatsayar744
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.137