Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rimesia
Gerçek Ad-- --
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beden açmak medeniyet midir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Konu troll , konuyu okursan anlarsın.... Mesaja git »
Beden açmak medeniyet midir? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Konuyu hiç kimse okumamış , troll seviyesini maksimuma çıkarmışsın... Mesaja git »
Hakem heyeti kararını uygulamayan firmaya ne yapılabilir? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Tecrübelerime göre olay şöyle işleyecek bu aşamadan sonra.(avukat vs değilim , sadece 2 tecrübem var.) İcra takibi başlatacaksınız , şu anda satışta ... Mesaja git »
Garanti Bonus Giyim Kozmetik 20 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sepet 200 tl üzeri olması gerekiyordu iptal etmişte olabilirler. (Sanırım iptal edilmiş kod)... Mesaja git »
Garanti Bonus Giyim Kozmetik 20 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim sepetin gelmesine daha kafadan 5 gün vardır , iadeyi bonus geldikten sonra yaparım haliyle bir sorun olmaz diye düşünüyorum.... Mesaja git »
PC15 diye 15 TL'lik bir indirim kodu var. Bonus Flaş'ta 200 TL üzeri 1v1y alışverişine 30 TL bonus veriyor. Bonus Flaş'ta 100 TL üzeri giyim alışver... Mesaja git »
chippinle çevir kazan. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynen mantıksızlığa bak bende de 10 üzerinde durdu 50 kuruş verdi , madem çarkın önemi yok yapmasaydın hiç...... Mesaja git »
Emaar Akvaryum bir bilet alana bir bilet hediye - Vodafone başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kampanya bulamadım demedim , kampanya çıkar illaki dedim. Yani kampanya aramadım çünkü avm'de gezerken rastgele akvaryumu gördüm, adam akıllı bakıp ar... Mesaja git »
Emaar Akvaryum bir bilet alana bir bilet hediye - Vodafone başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler bu pazar girecektik fiyatın 50 tl olduğunu görünce bekleyelim bir kampanya çıkar illaki demiştik , iyiki beklemişiz... Mesaja git »
Eski Starbucks Çalışanının İtirafları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sen bunları starbucks gerçekleri olarak sanmışsın ama bunlar Türkiye'nin gerçekleri. Özel şirkette bir işe girdiğinde en az 2 ay sigortan başlatılmıy... Mesaja git »
Arkadaşları

gbriel

Themistokles

YouWillNeverWalkAlone!

mujdatsayar744
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125