Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rimesia
Gerçek Ad-- --
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 40 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Wi-Fi ağlarında büyük tehlike: WPA 2 protokolü kırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Göründüğünden daha büyük bir sıkıntı aslında. Şu an webin baş belası olan botnet ağları bu yöntemle takır takır çoğalırlar. Hacklenen kameralar za... Mesaja git »
ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 14,99 TL (Sinemia içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Enpara kartindan bahsediyor arkadas. Iptal etmezlerse kartim calindi derim , yeni enpara isterim 15 gunde gelir kartim , no problem.... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
İşine geldiği gibi yorumlamaya devam ediyorsun laf kalabalığıyla , ne diyeyim helal olsun.... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ben bayide 1.6'ya bindim , keşke param olsa da bunu alsam dedim , donanım bakımından. Konsola işlenen deri döşeme , navigasyon ıvır zıvır çok hoşt... Mesaja git »
Markayı savunduğunun farkında değilsin o zaman ne diyeyim. Ben sana diyorum ki bak orada turbo bir motor var , %50 vergi dilimine de girmiyor senin ... Mesaja git »
Canım kardeşim öyle körü körüne savunuyorsun ki markayı sana bir şey açıklamak çok zor. İlk olarak , mtvyi biliyordun zaten diyorsun , mtvyi biliyordu... Mesaja git »
Bak o kadar yazmışsın tek cümleyle , senin cümlenle çürüteyim bütün yazdıklarını. "Yine yurtdışında olan ve bizede yakında gelecek olan 1.2 turb... Mesaja git »
Bize özel üretmeli zaten yada bunun pazar araştırmasını yapmalı. Bir motor üretilirken bütün faktörler ortaya konulmalı. Benim şu ana kadar gördüğüm 1... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bende çok küfrediyorum toyota'ya. Boşu boşuna 600 TL para ödeyeceğiz her yıl. Yazık günah. Almadan önce bu açıklama gelseydi keşke...... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hayir... Mesaja git »
Arkadaşları

gbriel

Themistokles

YouWillNeverWalkAlone!

mujdatsayar744
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137