Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rimesia
Gerçek Ad-- --
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Teşekkürler bende aldım.... Mesaja git »
Sıfır boş araç mı yoksa ikinci el dolu araç mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ortası vardı demek daha doğru olur , sattım , elime biraz para geçtiği için yenisini almak istedim.Model mi yükseltmeliyim yoksa kalite mi yükseltmeli... Mesaja git »
Sıfır boş araç mı yoksa ikinci el dolu araç mı? konusunu başlattı (4 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Sıfır boş araçtan kastım , polo 1.0 , hyundai i20 baz paketli araçlar. Dolu araçtan kastım , 2006-2007 sedan Audiler. Dolu araç ol... Mesaja git »
Yaptigimiz bir is karsiliginda bir ev aldik. Ev dubleks , guzel bir fiyattan satisa koyduk. Ustune 20-30 bin indirim yaptik. Ev uzerinde istediginiz d... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Diyorum ki telefon en basit ihtiyaçlarıma dahi cevap veremez duruma geldi güncellemeden sonra , bunu sadece bende söylemiyorum , üste yazan bir çok ki... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Whatsapptan resmi çekiyorsun, yazmak istediğiniz yazı diyor , orayada notunu düşüyorsun , yolluyorsun bitti gitti. Al örnek ; Gelen diğer cevaplarda ... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Görüntü koyamamışsınız. Anlattığınıza bakarak yorumlamam gerekirse yaptığınız şey içerik üretmekten ziyade karalama yapıp bir şeyler göstermek. Not a... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ne içeriği üretiyorsun telefonun kalemiyle ?... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
1.5 yıldır telefonu sorunsuz kullanıyorum ama son güncellemeden sonra telefonum bildiğin kullanılmayacak seviyeye geldi. Facebook donuyor , whatsapp't... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Deneme... Mesaja git »
Arkadaşları

gbriel

Themistokles

YouWillNeverWalkAlone!

mujdatsayar744
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.129