Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lDirtyHandsl
Gerçek Ademre
KonumAdana, Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 65
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Volkan gökhani yolladi valla bu potadan cikmasi supriz olur... Mesaja git »
Hakan ve Arif başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Hakan şükür bana göre artık vatan hainidr ama sıradan bir futbolcu iken istanbul Milletvekili olmasını sağlayanlar bu vatanın canı ciğeri ama hakan ş... Mesaja git »
Uzun vaadeli iddaa tahminlerim sizce gelirmi? konusunu başlattı (4 gün önce)
portekiz ligi için benficayı düşünüyorum 64 puanla lider porto 63 puanda 1,55 oranı var,bu hafta porto benfica deplasmanına gidecek,hollanda ligi için... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Volkan herkesle iyi geçinip butun konuşulanlara vakıf olan bir kurnaz yani dostuna yakın ol düşmanına daha yakın çok çakalsın volkan hepsini bir bir g... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
valla ben sedatı en kötü son 10da görüyordum nasıl gitti şaşırdım... Mesaja git »
HANGİ İÇECEĞİ SEVİYORSUNUZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
su,bira,kola,özellikle yazın knight online keyifle pk atarken tuborg gold bira +acılı cips yanında süper oluyor,kışında içerim birayı ama yazın bi baş... Mesaja git »
nagihan 20 sene survivora katılsn istedigi kadar performansı supeer olsun şampiyon olamaz:) bence allstar bidaha olsa ne kadar sevmesemde gene turabi... Mesaja git »
sedatta gittikten snra ünlüler tam dağılır,serhatta performansı tam veremıyor semada sakat bu şekilde bence birleşmeye kadar karşı takımdan belki 1 i... Mesaja git »
Sedat hic haketmiyordu gitmeyi,enazindan birlesmeyi görmeyi hakediyordu bence... Mesaja git »
evet deseniz nolur demeseniz nolur,elinize silah alsanız ne yazar almasanız ne yazar mhp yi bitirdiniz ilk seçimde barajı bile aşamayacaksınız işte o... Mesaja git »
Arkadaşları

Donanım.Uzmanı

trq_

Themistokles

ultrAyberk

Casper301
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.160