Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lDirtyHandsl
Gerçek Ademre
KonumAdana, Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mrb 46 bine kadar bütçemiz var 2012 1.4 comfortline benzin veya lpg düşünuyorum fazla yakarmi performansi nasildir, konfor olarak memnunmusunuz ve bak... Mesaja git »
Muayneye girdiğinde öğrendik... Mesaja git »
Hocam onu diyemeZ cunku adam bize satmadan önceki muayne kayıtları var 290 bindese girmis 120 bindede... Mesaja git »
hocam muayne kayıtları var 2011te muayneye girerken 130 bin 2013 nisandamı ne 290 bindemi ne girmiş,bize 2013 kasımda satıldı araba satılmadan öncede ... Mesaja git »
2 yıl önce farkettik soledim geri almasını 20800 aldığımız parayı veririm dedi arabaya 2 bin masraf yapmıştık üstüne araba fiyatları 3-4 bin artmıştı ... Mesaja git »
mrb forumdada daha önce konusu açmıştım,arabanın kmsi ile oynanmış satamıyorum clio 3 1,5dc 290 binden 120 bine düşürülmüş bize satılmadan önce ,170 b... Mesaja git »
Araba satarken dürüstlük hiçbır işe yaramıyormus başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam bu arabada cok temiz,satarken noterde madde koyduracam ztn bilerek aldı dıye yarın bırgun 144 bın dıye 31 e birine satar veya bana dava acar güv... Mesaja git »
Araba satarken dürüstlük hiçbır işe yaramıyormus başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bunu satabilirsek bnde 2014 polo düşünüyorum 45 bine kadar butcem olacak 1.4 comforine temiz polo qlacam ins... Mesaja git »
Araba satarken dürüstlük hiçbır işe yaramıyormus başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
26500e çektim onaylansın görürsün, valla bizim aracın 150 binde olanı 31 e gitti komşu sattı... Mesaja git »
Batum hocam 250 binle 350 bin arasına baktmı 25 bin 28 bin arası koyulmuş,27e koydum bölede talep olmazsa 25e kadar inerim 25ten aşağıyada vermeye düş... Mesaja git »
Arkadaşları

Donanım.Uzmanı

trq_

Themistokles

ultrAyberk

Casper301
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109