Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lDirtyHandsl
Gerçek Ademre
KonumAdana, Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 71
Son mesaj tarihi: 6 dk. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CLİO 3 ENJEKTÖR BOZULDU başlıklı konuya yorum yazdı (6 dk. önce)
Adamlar yapamadi pistonu delmis motorun inmesi gerekiyormus bnde guvenmedim cekiciyle adanaya götürcem arabayi daha araci yaptirmadan 500 girdi,kasko ... Mesaja git »
CLİO 3 ENJEKTÖR BOZULDU başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Tamamda 4 enjektör bozulmamiski 1 tanesi bozulmus hepsi bozulmus olsaymis 2.5 3 bin dedi... Mesaja git »
CLİO 3 ENJEKTÖR BOZULDU başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Saolasin hocam en az bnce 2 kati gecirdi,biliyorda ona mecbur oldugumu guzel geçiediler, bidaha dizel arac almicam 2007 model araba,senede 5bini gecmi... Mesaja git »
CLİO 3 ENJEKTÖR BOZULDU konusunu başlattı (13 sa. önce)
MRB BUGUN adanadan mersine gitmek için yola cıktik bayram ziyaretine varmama yakın araba hararet yapti duman cikti,cekici bldum mecburen bi tamirciye ... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Havuz oyunlarinda bnce hakanda ilk 3te olur hilmicemle. Başabas gider di hep... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
sneıderle sözleşme yapılmalı bence dünya kupasında oynamak için elinden geleni yapar bu sene katkı verir seneye satılmalı tabi sözleşme imzalarsa yoks... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
alakası yok ya turabi 2 şampiyonlugunu atakanda şampiyonlugunu 2 kere smse çıkarak aldı diğer rakipleri direk finalist olmuştu... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben artık acunun yarışmalarında adalet olduğuna inanmıyorum toplu smslerde ilhanın oyu bence daha çoktu nedeni ise ogeday bu tuğçe burçak gitmeden bir... Mesaja git »
bence acun müdahale etti dünki oylamaya ogedayın ilhanı geçmesi imkansız gibi birşey... Mesaja git »
Bnde ole düşünuyorum ama belli olmaz olurda serhat finalist olursa bnce ogeday elenir... Mesaja git »
Arkadaşları

Donanım.Uzmanı

trq_

Themistokles

ultrAyberk

Casper301
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.148