Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lDirtyHandsl
Gerçek Ademre
KonumAdana, Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 75
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beyler touch ile icon clio 1.5dcı,arasında kaldım 2.elde 5 bin tl fark var iç mekan ve ses sistemi açısından fark varmı,51 bin bütçe var aşmak istemiy... Mesaja git »
<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
yılbaşından sonra piyasa acayip arttı ya boyasız düşük kmde 52-53e 2014 bulunabiliyordu şimdi 55ten aşağı yok saçma sapan bir piyasa var,herkes touch ... Mesaja git »
<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İkisininde ses sistemi aynı değil dimi,icon 2014 55500 43 binde touch ise 2013 70binde 50bine bıraktı star stoplu, arada degecek fark yok ozamn... Mesaja git »
<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam mrb touch ile icon clio 1.5dcı clio arasında kaldım 2.elde 5 bin tl fark var iç mekan ve ses sistemi açısından fark varmı,51 bin bütçe var aşmak... Mesaja git »
<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Beyler touch ile icon clio 1.5dcı clio arasında kaldım 2.elde 5 bin tl fark var iç mekan ve ses sistemi açısından fark varmı,51 bin bütçe var aşmak is... Mesaja git »
aynen hocam şu ilk yöntemde belirtilen yüzünden alacağım araca hep şüpheyle bakacam malesef 0 alamadığım için,clio icon 1,5dcı bakıyorum,hep arabalar ... Mesaja git »
Survivor 2018(Güncel İstatistikler İlk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Damla karşıda olsa bu semanın rahatlığını görürdüm... Mesaja git »
Survivor 2018(Güncel İstatistikler İlk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Alstar Takımı Hep ego havasında hepsi ön yargıli hepsi Hakanin Düşmanı Olmuş Arkasından Olmayan Şeyleri söylüyorlar Hakan Hatipoğlu Seninleyiz Sonuna ... Mesaja git »
yılda 7-8 bin km yapıyorum. dizel mi benzinli mi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam o paralarda dedigin mantıklı ama burda 6 bin civarı fark var... Mesaja git »
yılda 7-8 bin km yapıyorum. dizel mi benzinli mi konusunu başlattı (12 gün önce)
dizel clio 4 icon alma aşamasındaydım beğendiğim araçta söylenen dışında şeyler olduğu için vazgectim,kafam karıştı max 55 bin bütçe var 1 kuruş geçem... Mesaja git »
Arkadaşları

Donanım.Uzmanı

trq_

Themistokles

ultrAyberk

Casper301
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.152