Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bebahce
Gerçek Adbebahce bebahce
Meslektaşıyıcı
İlgi AlanlarıFENERBAHÇE
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
aynen bende daha sonra gelir diye düşünüyorum. cenkay hocam daha iyi bilir.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Miuı 9 romu 25 Ağustos'tan önce yüklemek isteyen varsa buyursun. China beta..... Mesaja git »
**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, ilk defa bu aracı kullanacağım. Yarın 2006 dynamic modeli için biriyle görüşeceğim, dikkat etmem gereken hususlar var mı? Tavsiy... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yüklediğinize göre değişir hocam. Ben 8.2 stabil kullanıyorum benim bildirim bazen gelip bazen gelmiyor.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bildirim konusu canımı sıkmaya başladı. Sahibinden uygulaması yüklü, adam saat 19:30 da mesaj atmış ne işaret var ne ses. Uygulamayı açıp bakmas... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hiç yana kaydırma problemi yaşamadım. Nasıl olduğunu da biliyorum. 8.2.2.0 yüklü.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ben de aynı sürümü kullanıyorum ama degistirebiliyorum. Kulaklık çıkmadı bende de.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Kulaklığı takıp değiştirmeyi denedin mi?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
kişileri aç, sol tuşa uzun bas,kişileri içe/dışa aktar" seç oradan da SD karta aktar" seç. tamamdır.... Mesaja git »
Harun KOLÇAK vefat etti. başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Twitter'da paylaştılar.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
XIAOMI MI 5S PLUS
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Xiaomi
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
bebahce
TV
TV
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Tablet
samsung
Notebook
Dell
Game Center
FM
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund, Tottenham Hotspur FC, FC Barcelona, AC Milan
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Beyaz Eşya
Arçelik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.155