Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bebahce
Gerçek Adbebahce bebahce
Meslektaşıyıcı
İlgi AlanlarıFENERBAHÇE
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 32 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Not:Lütfen sorunlarınız için önecelikli olarak anasayfayı inceleyeniz bulamadığınız taktirde konuya yazınız. Konu Tüm GM5 kullanıcılarının deneyimleri... Mesaja git »
Hocam, note 8 ve mi 5s plus ile test yaptık 95 ve 98 gibi sonuçlar aldık. Bu da 70 veya 80 alsın sorun değil. Ama 50 civarında kalıyor.... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, arkadaş evine 100mb internet bağlatmış bu telefonla hız testi yapıyorum daha 50 bile göremedim. Telefonu İki kez sıfırladım 100 ... Mesaja git »
KABLO TV [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Türksat Kablo'nun Analog ve Dijital KabloTV yayınları ile ilgili ana konudur. Düzenleme önerilerinizi serdar_ayberk'e iletebilirsiniz. Konu ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
öncelikle cihazın hayırlı olsun. burda imei ile ilgili bir yardım bekleme bence.pasaport kaydı yaptırman en mantıklısı. türkçe konusuna gelince, geç... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Birlikte alalım istersen.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gta 5 74 olmuş. Almak isteyen varsa birlikte alalım.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Eyvallah Hocam. Just cause kasmaya devam edeceğim.... Mesaja git »
İkisi 90 kampanyasına gta5 gelir mi sizce?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
XIAOMI MI 5S PLUS
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Xiaomi
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
bebahce
TV
TV
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Tablet
samsung
Notebook
Dell
Game Center
FM
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund, Tottenham Hotspur FC, FC Barcelona, AC Milan
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Beyaz Eşya
Arçelik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125