Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr-SeRGeN
Gerçek AdSergen Koprulu
Doğum Tarihi24 Haziran ****
MeslekWebmaster
İlgi AlanlarıXbox One-nygmamorpheus
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FİYAT DÜŞTÜ][SIFIRDAN FARKSIZ 8 AY GARANTİLİ PS4 500 GB başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
fiyat güncellendi.... Mesaja git »
SIFIRDAN FARKSIZ 8 AY GARANTİLİ PS4 500 GB - 2 KOL-8 OYUNLU başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
güncel... Mesaja git »
SIFIRDAN FARKSIZ 8 AY GARANTİLİ PS4 500 GB - 2 KOL-8 OYUNLU başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Fİyatı yazdım hocam sağolun söylediğiniz için gözden kaçırmışım garanti durumu 8 ay daha var ben ürünü kahraman elektronikten almıştım garanti belge... Mesaja git »
edit:ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum mümkün oldukça... Mesaja git »
Herkese merhaba, Ürünü 28-05-2015 Tarihinde Kahraman Elektronikten aldım. Ürünü çok temiz kullandım 10 üzerinden 9 alır garantisi devam etmektedir... Mesaja git »
Sony 2015'in Son Çeyreğinde 8.4 Milyon PS4 Sattı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Türkiye'deki satış rakamları ne alemde acaba PS4'dün bizde konsol dendimi akla ilk playstation gelir biz playstation büyüyen nesiliz sony nintendonun ... Mesaja git »
Saints Row'un İptal Edilen PSP Oyununu Siz de Deneyebilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
keşke iptal edilen oyun çok olsa sony'den hayır yok zaten bize psp geçtim vita'yıda öldürdüler.... Mesaja git »
2si1 "Cracksiz" Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
yanlış söylemiş olabilir ama anlatmak istediğimi belirttim diye düşnüüyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

sktem

birol özsoy

emrebozok

Uncy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple iPhone 8- Gold
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox ONE-nygmamorpheus, Wii, Nintendo 2DS, PSP Go
Steam
mrsergenn
TV
Samsung
PSN ID
mrsergen
Basketbol
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094