Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bosphrus
Gerçek Adoz OZ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Araca guncelleme gelip gelmediğini nasıl öğreniyorsunuz cihaza bağlamadan. Servise gidip sorduğumda eğer güncelleme geldiyse araç gösterge panelinde ç... Mesaja git »
Dogru dıyorsun normal kelimesi bu adamlarda alışkanlık olmuş dile, istedikleri kadar desinler zorla da olsa sipariş verdirttim garantili aracın hıc ... Mesaja git »
Tesekkur ederim Cekınce yukleyecegım... Mesaja git »
Bu arada ön hidroliklerden gıcır gıcır ses geliyor servise gittim başlıklarının değişmesi gerekiyor dendi sipariş verdik bekliyorum. Var mı bilgisi vs... Mesaja git »
Bugun bitti aracın işlemleri. Llmaar marka kaput koruma ( yan camurluklar dahil ) Pasta cila ( seramic pro) Seramic kaplama komple ( glanz ) ... Mesaja git »
Cok tesekkur ederim en azından fiyatlar ile ilgili fikir edindim onumuzdeki hafta aksilik olmazsa yaptıracagım sımdılık film sadece seramik kaplamada ... Mesaja git »
Merhabalar bahsettiğiniz işlemleri ne kadara yaptınız Bu hafta arastırıp yaptıracagım rakamları bilmekte fayda var malum herkes farklı fiyat veri... Mesaja git »
Merhabalar bahsettiğiniz işlemleri ne kadara yaptınız Bu hafta arastırıp yaptıracagım rakamları bilmekte fayda var malum herkes farklı fiyat veri... Mesaja git »
Cevaplarınız çok acıklayıcı ve anlasılır zahmet oldu size ama çok tesekkur ederim . İnsalllah uzun dönem saglıkla kullanırsınız. Sanırsam film taba... Mesaja git »
Cevabınız için tesekkur ederim. Memnunum demişsiniz aklımdaki soruları izin verirseniz sormak isterim 1) sıcak soguk ta kaplamalar zarar görüyor ... Mesaja git »
Arkadaşları

ynsakm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086