Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bosphrus
Gerçek Adoz OZ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Levent Çarşı Ev Yemekleri Fırsatı DH Özel 26.07 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hayırlı olsun inş, tam olarak nerde bankaların ziraat bankası arkasunda mı manav balıkcı vs var ırda mı,dükkanın ismini de paylaşırsan iyi olur Bir ... Mesaja git »
Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Skoda octavia 2014 1.6 dizel otomatik 80 bin km de araç için ne kadar verilir bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bayiler de ayrı fırsatcı,kimden ne koparırsa mantığı, almasa da başkası gelir alır mantığı, tok satıcı mantığı, sanki ülkeye kazandırıyor kazanan fr... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hepsi urada dan temmuz bası telefon aldım 2 gun içinde ahize sorunu verdi ve geri iade oöarak yolladım kabul görmedi bana tekrar yolladılar ben de tek... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
3008 alınan fiyat... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Forumda az bilgi dönüyor arkadaşlar az canlı tutalım ki bilen bilmeyen paylaşsın yardımcı olsun birbirine, Bilen kullanan arkadaslara soruyorum yaza... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Ebeveynler ve ebeveyn adayları olarak bebek ihtiyaçlarının paylaşılacağı bir konu açmaya karar verdik. Bebek Maması ve Bezi için bir konu vardı fakat ... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
2014 skoda octavia otomatik şanzımanı ve fiyatı hakkında bilgisi olan yazar mı arkadaslar... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Opel asrta hakkına kullanıcı veyahut bilen arkadaşlar bilgi berirler mi yakıt değeri, otomatik vites geçişleri , fiyat performans vs hakkında görüş be... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Opel asrta hakkına kullanıcı veyahut bilen arkadaşlar bilgi berirler mi yakıt değeri, otomatik vites geçişleri , fiyat performans vs hakkında görüş be... Mesaja git »
Arkadaşları

ynsakm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078