Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bosphrus
Gerçek Adoz OZ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
@@@@@ Renault Megane 4 bizi çok şaşırttı. @@@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Araç park halinde kendini bilmezin (biri bayağı kötü söz aldı ) aracımın benzin yerinden başlayarak yaklaşık 20 cm kadar anahtar çiziği gibi çizip def... Mesaja git »
@@@@@ Renault Megane 4 bizi çok şaşırttı. @@@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sevindim normal olduğuna, bir önceki aracım da otomatikti onda böyle bir durumla karşılaşmamıştım bu sebeple sordum.geri kaçırma değil anlatmak istedi... Mesaja git »
@@@@@ Renault Megane 4 bizi çok şaşırttı. @@@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Megane 4 için soruyorum Sizde de oluyor mu ama aklıma takılduğından dolayı soruyorum, ayagı frenden kaldırır kaldırmaz arac gaza basmadan hareket e... Mesaja git »
@@@@@ Renault Megane 4 bizi çok şaşırttı. @@@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaslar yorumlarınız gayet açıklayıcı olmuş aynı durumu bende sizler gibi 308 ve megane arasındaydım 308 in eat 6 sı çok beğendim ancak megane dan ... Mesaja git »
@@@@@ Renault Megane 4 bizi çok şaşırttı. @@@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Tesekkurler cevabınız için diğer arkadaşlar da zahmet olmaz ise paylaşabilirler mi... Mesaja git »
@@@@@ Renault Megane 4 bizi çok şaşırttı. @@@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaslar kaskoyu yenileyeceğim sizler ne kadar fiyat aldınız veyahut yaptırdınız... Mesaja git »
BİM 10 KASIM 2017 AKTÜEL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İsteyene açılmamış kullanılmamıs 2m lik kabloyu aynı fiyata verebilirim... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Forumun b.kunu cıkarmayın kavga yeri değil bura çok meraklıysan pm atarsın içinde kalmasın diyorsan . Burda bulunma amacını unutma... Mesaja git »
@@@@@ Renault Megane 4 bizi çok şaşırttı. @@@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Cevap için tsk ederim sevgili yıldız, Şuana kadar ortalama 5.5 lt gördüm şehir içi orta tarafikte uzun yol daha yapmadım merakla bekliyorum verileri... Mesaja git »
@@@@@ Renault Megane 4 bizi çok şaşırttı. @@@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hb depoları kac litre alıyor 47 lt diye biliyorum tam olarak kaç emin değilim tskler... Mesaja git »
Arkadaşları

ynsakm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063