Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustafadark
Gerçek AdMustafa Baykara
Doğum Tarihi20 Şubat 1996
MeslekHukuk Fakültesi 1.Sınıf Öğrencisi
İlgi AlanlarıYabancı Diziler,Hukuk,Tarih...
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bizimle birlikte online oynayacak arkadaşlar arıyoruz.Şu an 5 kişiyiz.Full dlc+bazı kurallar koyarak oynuyoruz. Tek kriterimiz oyunun mekaniklerini b... Mesaja git »
Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kralın varisi olmadan ölmesi ile geliyor.Şans işi...... Mesaja git »
Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Türkçe yamayla dil öğrenme şansınızı heba etmeyin.Bırakın da oyun bir işe yarasın tarihinizi ve dilinizi geliştirsin.... Mesaja git »
Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ben ve arkadaşım bizimle birlikte multiplayer oynayabilecek birilerini arıyoruz. Ben pek tecrübeli olmasam da arkadaşım benden daha tecrübeli,bizim g... Mesaja git »
Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu da benim Brandenburg ile başladığım Prusya ile devam eden Almanya oyunum.Disiplin ve moral inanılmaz... Zorluk derecesi:Hard Benim kalfalık eser... Mesaja git »
Tarih Bölümü Okumak İsteyenler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ahahahaha,şu anda tam burslu olarak(ücretsiz) özel bir üniversitede hukuk okuyorum.Şimdi bu bildiriyi görünce 2-3 yılın hayatımı bu kadar değiştiren k... Mesaja git »
Hile Report Lütfen - 2 - yeni türk hileci ifşa başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aim için tamamen temiz,VH için ise tek pozisyon şüpheli tek pozisyondan da adam hilecidir denmez. Bu nasıl bir global maçı aklım ermiyor orası da ayr... Mesaja git »
Hile miyim sizce başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
D2 prosusun sadece :(... Mesaja git »
CS GO'da rütbe atlamak isteyenler ve düzenli bir takım arayanlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Takıma girmek gibi bir niyetim yok ama random oynarken beni çekebilin diye formu doldurdum.... Mesaja git »
CSGO Oyun Oynıycak Arkadaş Arıyorum! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Türkçe bilmesi şart değil sanırım. Kappa... Mesaja git »
Arkadaşları

karasis65

imperium

X-Special

hamza3434

occaut
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Kanunsuz suç ve ceza olmaz

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.135