Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ysfmre
Gerçek Adyusuf
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
45.000 - 55.000 Arası Araç Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
En berbat fiyat aralığı. Kafama yatan bir araç bulamadım... Mesaja git »
Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
50 bin tl bandında temiz alınabilecek iyi bir araç arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum... Mesaja git »
FİAT BRAVO BİLGİSİ OLAN DENEYİMLEYEN YARDIMCI OLABİLİR Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Merhaba. Aynı dert ben de de var. Cam tavanlı otomatik 100k altı temiz bir bravonun piyasası ne kadardır acaba... Mesaja git »
Ford Focus Ti-VCT motor LPG uyumu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
2018 yılı için aynı şeyler geçerli mi? Ti vct bir focus almak istiyorum lpg uyumu ve maliyeti hakkında malumatı olan var mı acaba? Ve bu modelin piy... Mesaja git »
40.000 50.000 arası ikinci el araç önerisi? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Aynı fiyat aralığında + 5000 tl bütçeyle c sınıfı veya c sınıfa yakın genişlikte bir araç tavsiyesine ihtiyacım var... Mesaja git »
-Yeni Fiat Bravo Kulübü- başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. Ben de bravo almak istiyorum. Ancak malum piyasa durumundan dolayı çekincelerim var. Aracın kronik arızaları var mı? Otomatik şa... Mesaja git »
Yandex mail kurtarma başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hatırladığım kadarıyla çözüldü. Müşteri temsilcisi ile görüşmüştüm mail yoluyla... Mesaja git »
MAZDA 3 Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Pek ilanlarda yok şuan impressive paket. Favoriye aldım pusuya yattım. Hayırlısı olur inşallah. touring ... Mesaja git »
Eski araçlarıma göre konforlu olacağını düşünüyorum. Mazda 6nın piyasasınsan şüpheliyim... Mesaja git »
Yakıt sorununu Lpg ile aşmayı düşünüyorum ama aklımda ilk mesajda belirttiğim bi kaç takılan şeyler var. Onları da netleştirirsem alacağım... Mesaja git »
Arkadaşları

mustafahayri
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.105