Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ysfmre
Gerçek Adyusuf
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
fiat punto otomatik şanzımanı hk. başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar temiz bi araç bulurum inşallah... Mesaja git »
fiat punto otomatik şanzımanı hk. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Anladım. Peki donanım paketi olarak en ideali hangisi. Ve ikinci el piyasası ne durumda... Mesaja git »
fiat punto otomatik şanzımanı hk. konusunu başlattı (dün)
Herkese merhaba. Bu ara uygun fiyatlı otomatik araç kararsızlığı yaşıyorum. Fiat punto ve otomatik şanzımanı nasıldır bilgisi olanlar yardımcı olabili... Mesaja git »
Max 10bin YTL 98 üzeri araç? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bitmeyen ne teneke... Mesaja git »
Max 10bin YTL 98 üzeri araç? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Burdan 2005 e sesleniyorum. Otomatik civic alın... Mesaja git »
Araç tavsiyesi konusunu başlattı (3 gün önce)
Herkese selam. Max 50 bin tl ( 3-5 daha koyamam) tercihen dizel otomatik + ve - yönleriyle araç tavsiyesi almak istiyorum. Benim aklımda accent blu... Mesaja git »
Chevrolet Cruze Ayrıntılı İnceleme (Bol Resimli) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Lt paket ile bi önceki ls paket arasında ne gibi farklar var bilgi verebilir misiniz... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sizi ilk oyuna başladığın günlerden hatırlıyorum:) preleri aldırıp sonra tankları nerfleyebilir de bu wg belli olmaz işine. Dediğin gibiyse hesap ara... Mesaja git »
2017 TALİSMAN 174.000 TL İLE SATIŞTA OLACAK başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Şu talisman çıktı çıkalı canlı görmek nasip olmadı bu gidişle de zor galiba. Neyse 10 sene sonra laguna fiyatına alırız artk... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Selam. Bir yıl sonra yeniden başladım.bu forum çok aktifti niye böyle sessiz... Mesaja git »
Arkadaşları

mustafahayri
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.156