Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ysfmre
Gerçek Adyusuf
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
MAZDA 3 Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Pek ilanlarda yok şuan impressive paket. Favoriye aldım pusuya yattım. Hayırlısı olur inşallah. touring ... Mesaja git »
MAZDA 3 Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Eski araçlarıma göre konforlu olacağını düşünüyorum. Mazda 6nın piyasasınsan şüpheliyim... Mesaja git »
MAZDA 3 Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yakıt sorununu Lpg ile aşmayı düşünüyorum ama aklımda ilk mesajda belirttiğim bi kaç takılan şeyler var. Onları da netleştirirsem alacağım... Mesaja git »
MAZDA 3 Alınır mı? konusunu başlattı (11 gün önce)
Herkese merhaba Yakın zamanda elime 35 bin tl geçecek. 15 bin de bir yerlerden bulup buruşturup max. 50 bin tl bandında araç baktım. Ve gördüm ki k... Mesaja git »
Skoda Fabia 1 Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2007 model 82 bindeki 1.4 tdi aracımı 30 bine sattım Nisan ayında. Ona göre kıyaslama yapın. Ama hala pişmanım... Mesaja git »
Siz karar vermişsiniz kararınızın desteklenmesine ihtiyacınız var anlaşılan :) evet polo iyidir diyeyim o zaman... Mesaja git »
Merhaba. 2011 1.3 mj punto sahibi olarak yorum yapmak isterim. Aracım full donanım. Yakıtı ve sürüşü çok zevkli şehir içinde. Oturma alanı geniş ... Mesaja git »
SsangYong Enine Boyuna Tartışalım..! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Herkese merhaba. Konu hort olacak ama ssanyong ile ilgili bi kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Babam ve kendim için altı yüksek araziye ... Mesaja git »
Yine çevirmeye girdim :D başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Senin gibi akıllı ve uyanık 1000000 kişi olsa tüvtürk biter... Mesaja git »
Matematik problemi gibi araç seçim konusu açtım, buyrun içeri.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kullanmadım ama crdi motor çok yakıyor diyorlar. Hdi motorun yakıtı dillerde. Ama güvenlik, yol tutuş, kalite,fiyat kıstaslarına da bakmak lazım. Kimi... Mesaja git »
Arkadaşları

mustafahayri
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.211