Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
veezy
Gerçek Adzafer batu
KonumDenizli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
## Sunbeam Core Contact Freezer Kullanıcı İncelemesi (2500K) ## başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yıllardır bende kullanıyorum bu soğutucuyu, pc de neredeyse unutmuştum. O zamanlar x3 450 nin çekirdeğini açınca artan ısıyı engellemek için almıştım... Mesaja git »
SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar tv de smart iptv den başka iptv kurup çalıştıran varmı acaba OTT player vs Bende Q7fnat modeli var sadece smart ip tv var, oda 1 hafta sonr... Mesaja git »
Merhaba, Bu kanal listesi 55q7fn model tv ye uygun olur mu, Tkgs ne ola ki, Eğer benim tv ye uyarsa bu liste. Nasıl yükleme yapacağız. Cevabınız ... Mesaja git »
Samsung Qled Serisi Kullanıcıları Ana Konu !! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı olsun öncelikke. Bu görüntüleri fkash belleğe atıp veya, tv üzerinden youtubeden izlersiniz. Bir sıkıntı varsa belli eder zaten. Birinci vi... Mesaja git »
Samsung Qled Serisi Kullanıcıları Ana Konu !! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar 55Q7f televizyonum geldi, kısmetse yarına kurulum yapılacak. dikey bantlanma mı dikey banding mi nedir :) Bunu tespit etmek için hangi vid... Mesaja git »
Evet site fiyatı ve mağaza fiyatı farklı olabiliyor. Özellikle hafta sonu indirimlerini sitede güncellemiyorlar. Satış elemanına telefonumu vermiştim,... Mesaja git »
Teşekkür ederim. Benim aldığım düz ekran 55qfn 2018 model.... Mesaja git »
Ben dün Vatandan 8400 aldım 6taksit. Bulunduğum ilde kapalı kutu yoktu, başka ilden gelecek. Yalnız bugün Samsung mağazasının önünden geçerken, tv ni... Mesaja git »
Turgıt kardeşim DTS en kaliteli ses kodeğidir.5.1 kanal çıkışı destekler. Özellikle orijinal Bluray filmerde bulunur. Normal tv kanalları desteklemez ... Mesaja git »
Turgıt kardeşim DTS en kaliteli ses kodeğidir.5.1 kanal çıkışı destekler. Özellikle orijinal Bluray filmerde bulunur. Normal tv kanalları desteklemez ... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

bilvarch
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.234