Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Orlando DeJoseph
Gerçek Ad 
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Bu aziz neden sezon ortasında td değişikliğine sıcak bakmıyor. Bir kere olan şey tekrar olacak değil ya? Şimdi futbolcular idmanlarda falan hiç sall... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
FFP kalkacak, o da o zaman düşünülür. Önümüzdeki sene için yönetimin daha iyi transferler yapacağını düşünmüyorum ben. Sakatlık sorunu yaşayacak tek... Mesaja git »
Şundan arıyorum (VPCF2 soğutucu blok) konusunu başlattı (dün)
https://www.dunyagrup.com/sony-vaio-vpcf2-pcg-81311l-cpu-cooling-fan-and-heatsink.html çok pahalı, uygun fiyata bulabilir miyim?... Mesaja git »
AKP Doğu Perinçek'ten korkuyor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Doğu perinçek bulmaca gibi adam 1-2 senedir üstünde çalışıyorum hala çözemedim. Ama korktuklarından eminim.... Mesaja git »
Yeni transferimiz mesut formayı giydi https://img.donanimhaber.com/upfiles/1324001/d5e6983c-682a-4cbe-977c-24c77eb3c78c.jpg... Mesaja git »
3 Senem gitti başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Verilen yanıtlara bak akit yorumları gibi Haline üzüldüm bence kaç şehir dışına kurtul... Mesaja git »
giuliano terraneo yu özleyen bir ben miyim ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Nani rvp geldiğinde avatarım yapmıştım ama v*torla aynı derecede nefret ediyorum kendisinden. Bir olup klubü soydular.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Eto, Emre, Kuyt, Ekici gelsin bu takım şampiyon olur. Yaşa aldamayın ligi süpürür bu adamlar bonservis de vermeyiz. Kjaer satılıp ayağı düzgün bir... Mesaja git »
7 hazirandan sonra milleti bombalarla korkutup oy alan da mı CHP'ydi?... Mesaja git »
2000 Yılından Sonraki Tüm Fenerbahce'li Forvetlerin İstatistikleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mert Nobre başkanlığa evet diyormuş ... Mesaja git »
Arkadaşları

Creedence Clearwater R.

Matrixde ki Zenci Adam

sezar312

yasinzz

Mertcandan26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
LG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.199