Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
andersin
Gerçek Adersin bakar
Doğum Tarihi24 Temmuz 1985
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Microsoft Edge şu an 330 Milyon aktif cihazda kullanılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
chrome mozilla ve opera indirmek için herkes 1 kere kullanmıştır eminim :D... Mesaja git »
Yerli oyuncu koltuğu "Xdrive'ın hikayesi" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
fiyata baktım da one abi yurtdışından almaktan başka ne yapabiliriz ki....... Mesaja git »
Eset Türkiye ile Dijital Güvenlik üzerine konuştuk başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bizim yollarımız köprülerimiz varya es geçiyor bizi virüsler :D... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam telefonu sıfırlamayı denediniz mi. bende costum rom var güzel sorunsuz şuanlık denemenizi tavsiye ederim.... Mesaja git »
z5 kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Ama teknik servis e telefonun düşerse sıkıntı yaşayacağından dolayı alma demek çok rahat.... Mesaja git »
böylelerinin sonu gelmez mide bulandırmaktan başka birşeyede yaramıyor sinekcik. en mantıklısı engelleyip şikayet etmek defolsun gitsin konudan. ... Mesaja git »
ThE LoSt @ 15 Ekim 2015; 10:20:45 Bieaz önce software güncellemesini yaptım sanırım bu sefer gelecek ilk hafta bekliyorum hocam e6603 modeli mi ?... Mesaja git »
yakın zamanda android 7.1 gelme ihtimali var şuan atmayın günceleme yaptıktan sonra atın.... Mesaja git »
Sonyden şikayetçi arkadaş. Bende senden şikayetçiyim... Mesaja git »
ben aldığım günden beri 2.5 saat civarı sürüyor ama şarjımdan çok memnunum 5 saat ortalamayla ekran süresi alıyorum çok rahat sabah alıp akşam bırak... Mesaja git »
Arkadaşları

bigo59
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
28d69c8269da59105d1f4d75c5bab7623.png

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078