Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
andersin
Gerçek Adersin bakar
Doğum Tarihi24 Temmuz 1985
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RTE : Erken Seçim Geri Kalmışlığın alametidir başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Asena böyle dönmüyor ??... Mesaja git »
DH uygulamasının güncel sürümleri yayınlandı, hemen indirin! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
50 az başkan 99.99 olsun ümmet faydalansın... Mesaja git »
DH uygulamasının güncel sürümleri yayınlandı, hemen indirin! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Reklam gelecek korkusuyla güncellemeye korkuyorum :-D... Mesaja git »
Erdogan:Bir aksilik olursa kaybeden biz degil Türkiye olur. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Akp zihniyeti budur. 3 gün sonra kıvırır.... Mesaja git »
VERGİLERİMİZLE BÜYÜYEN TÜRKİYE.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bence yorum yapmadan önce halk gözüyle bir muhalefet yap sonra yorumla.... Mesaja git »
ONF İcra Direktörü: “Türkiye 5G’ye geçen ilk ülke olabilir” başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
4.5 g kullanabilen var mı ki 5 g ?? sanmıyorum ama seçim vaatleri arasına girmişse neden olmasın... Mesaja git »
Çift ekranlı telefonu inceledik: ZTE Axon M başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bir telefonda görmek istediğim tek saçmalık bu olurdu.... Mesaja git »
Bilal Erdoğan: Abdülhamid'i yediler, Erdoğan'ı yedirmeyeceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cüneyt arkını hiç yedirmeyiz az surlar arası zıplamadı... Bunun söyledikleri dikkate alınıyorsa yazık bu millete.... Mesaja git »
GM 5 PLUS OREO başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuya destek veriyorum gm alma aldırma.... Mesaja git »
Bioshock Infinite Türkçe Yama (V2.0 Yayında - Link İlk Mesajda) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Oyun içerisinde yazım yanlışları, anlam kaymaları veya çevrilmemiş diyalog metinleri olursa; bunları, bu konu üzerinden veya bana pm aracılığı ile akt... Mesaja git »
Arkadaşları

bigo59
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
28d69c8269da59105d1f4d75c5bab7623.png

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094