Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
p4mdut
Gerçek Addeniz baran yıldız
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Evet arkadaşlar uzun zamandır yaptığım gözlemler ve okuduğum mesajların doğrultusunda AMAZON Başlığının kaçınılmaz sonucu olarak ortaya çıkan bir gere... Mesaja git »
Önerilen Güç Kaynakları Listesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Selam arkadaşlar forumlarda dolaşırken böyle bir liste gözüme çarptı, paylaşmak istedim. Daha çok piyasada olan ürünleri ekledim ben, ayrıntılar için ... Mesaja git »
Bu başlıkta bulabileceğiniz konular; 1-HİKÂYENİN BAŞI 2-TEST PLATFORMU VE PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ(Thermalright HR-02 Macho Rev.B İşlemci Soğutucus... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
AliExpress Ana Konusuna Hoşgeldiniz * Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 1000'e yakın ürün incelemesini içermektedir. Sorularınız... Mesaja git »
Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli) 25.09.2017 tarihinde açılıyor 3 hafta sürecek... Fotoğraf: ----------------------------------------... Mesaja git »
Pokémon GO Büyük Güncelleme Geldi! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
POKEMON GO TÜRKİYE'YE HOŞGELDİNİZ Sürüm Notları; Mevcut Sürüm--- Güncelleme Tarihi --- YENİLİKLER 0.67.1 --- 21 Haziran 2017 -... Mesaja git »
Seat Ateca Fiyat Listesi Açıklandı (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Seat Ateca tanıtıldı. Yılın ikinci yarısı satışta. İçi Leonla aynı Boyu 4.36 metre, bagaj 510 litre (dort cekerde 485). Kabinde 8 inc ekra... Mesaja git »
HOMETECH EBox Windows 10 Tv Box 399 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hometech-ebox-%C4%B1ntel-baytrail-3735f-quadcore-1-83-ghz-2-gb-32-gb-windows-10-mini-enhanced-pc-1157625.html... Mesaja git »
Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
En kısa zamanda tekrar kurup bi deneme yapacağım. Bende Steam Controller ile değil de Xbox 360 Kontrolcüsüyle kullanmaktayım... Mesaja git »
Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam ek bir ayar yaptınız mı çünkü benim bahsettiğim Fifa'daki kontrolcü ayar sıkıntısı herkeste olan bir sıkıntı.... Mesaja git »
Arkadaşları

Mar00N
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell, Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PSP
Notebook
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094