Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaT35
Gerçek AdHakan Tuncer
Konumİzmir, Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
▓Maximum Anneler Günü Kampanyası(1-14 Mayıs) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
D&R'ın internet sitesi üzerinden 100 TL üzeri alışverişim oldu. Maximum mobil'de ilgili kampanyaya baktığımda 2 harcamanın 1 tanesi yapıldı yazıyor.... Mesaja git »
Sorunsuz alışveriş oldu, Çok teşekkürler..... Mesaja git »
Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Usta merhabalar, Zamanında Yaşam ünitesinin sadece alt tarafını almış idik. O zman koyduğumuz odanın duvarı alçı oldugu için taşımaz demişlerdi biz... Mesaja git »
Alınık N11 4000/300 veya 3000/200 benzeri çek konusunu başlattı (2 ay önce)
Herkese iyi forumlar, N11'den yapacağım alışveriş için çek/kupon arıyorum. Abartı olmayan fiyat tekliflerinizi bekliyorum. Beyaz eşya kategorisinde ge... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler Hocam yeni gördüm mesajınızı.. Sanırım yok, baktığım modellerde özellikle radyolu olana hiç rastlamadım. Usbli olanlara odaklanacağım bu... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herkese selam, yabancıyım soundbar konusuna ama biraz bakındım ve bulamadım. Tunerı(radyosu) olan ve usb'den mp3 çalan soundbar var mıdır? Goldmaster'... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam aynen katılıyorum ama servis konusu çok sıkıntılı. Türkiyenin en büyük beyaz eşya üreticilerinden birinin kliması takılıydı bir önceki evimizde... Mesaja git »
Evet hocam Karşıyaka'da oturuyorum. Ama şimdi kalabalıktan gürültüden biraz yukarılara kaçtık, biliyorsanız Mustafa Kemal Mahallesi diye geçiyor, Kar... Mesaja git »
Ado Hocam Merhaba, Benim de derdim keşif için gelenler. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Kapasite konusunda 2-3 farklı öneri var. İzmirde oturuyoru... Mesaja git »
Hiç kullanılmamış kutusunda sıfır faturalı garantili AIRTIES AIR 500 500Mbps POWERLINE (HOMEPLUG) AĞ ADAPTÖRÜ. 100 TL Online oyun, film, Play st... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.083