Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaT35
Gerçek AdHakan Tuncer
Konumİzmir, Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam evde değilim, model numarasına ancak akşam bakabilirim. Ama bendeki kumanda ilk eklediğim resimdeki gibi. HBnin ürün tanıtımıdaki kumandanın fot... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Evet biz de 269.9 TLden aldık. Soylediğiniz kampanya normal sitede değil sanırım, bizde mobilde çıktı, mobilden aldık. Fiyat gerçekten çok iyi...Hepsi... Mesaja git »
Fiyat 299.9 görünüyor. Başka bir indirim daha mı var? Benim var ama arkadaşa bakıyoruz.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Mi Box ile kablosuz klavye kullanan var mı aranızda? ALırken dikkat etmemiz gereken birşey var mı? Alternatif olarak Iphone ile re... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam yükleme işini çözdüm, merak ettiğim APkları cihazın kendi belleğine mi kuruyor yoksa taktığımız USBye mi kuruyor, ona dikkat edemedim. Elime gec... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar merhabalar, dün cihazı alarak ben de aranıza katıldım. Çok kısa süre deneme imkanım oldu dün akşam. Terrarium TV yi başarıyla yükledim. Anc... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ustat teşekkürler..... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herkese merhaba, konuyu okudum ama almadan önce son bir kez sormak istiyorum. Bu cihazda browser var veya kurulabiliyor, değil mi? Sorunsuz bir şekild... Mesaja git »
Herkese merhaba, Android TV Boz arayışlarımı sanırım Mi Box ile sonlandıracağım. Çin sitelerinde 69.90 $ olarak listelenmiş. Şurayı takip et, arasıra ... Mesaja git »
Anladım hocam, teşekkürler..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109