Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fourtytrees
Gerçek AdÖmer Kıraç
KonumBalıkesir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 45 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony KDL-55W805C başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Anladim hocam tesekkur ederimm... Mesaja git »
Teşekkürler cevabınız için. Youtube dan 4k olarak actigim bazi videolar tv 4k olmamasina ragmen sasirtici sekilde net gostermekte, full hd diyemeyece... Mesaja git »
Arkadaslar 4k uydu alicisi ile 4k kanallari bu tvde izleyebilir miyiz? Guzel bir goruntu verirmi kullanan varmi acaba lig tvyi yada trt4k yi bu tv ile... Mesaja git »
379 tl_SAMSUNG HW-K430/TK 220W 2.1 CH SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Teknosa Resmi online satış mağazası Size özel %5 indirim 379,05 TL SAMSUNG HW-K430/TK 220W 2.1 CH SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ http://urun.git... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Halloween (18.10/02.11) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Daha önce ben de dahil olmak üzere bir çok arkadaş, buna benzer konular açmıştı. Ben de ana konu olması için bu konuyu açıyor ve indirimlerin buradan ... Mesaja git »
HP Pavilion DV5 - 1005et FM390EA Parçaları Uygun Fiyata başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Konu silinebilir arkadaşlar... Mesaja git »
LG 42LB580N SMART LED MONİTÖR TV 949 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Tesekkur ederim sagolun... Mesaja git »
LG 42LB580N SMART LED MONİTÖR TV 949 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Sepete ekleniyormu eklenmiyor mu satin alan arkadas var mi ona gore uye olalim siteye... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaslar bıkac aylık cihazımikinci kez servise gidiyor, normal calışırken birden cihaz komple gidiyor açılmıyor. Aynı problemi yaşayan varmı benim c... Mesaja git »
ALINIK IPHONE 5S GOLD KOCAELI ICINDEN başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
teşekkür ederim hocam yalnızca gold rengi bakıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172