Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fourtytrees
Gerçek AdÖmer Kıraç
KonumBalıkesir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[kapandı] APPLE İMZALARI AÇTI :::: 10.2 GELDI - başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaslar unsigned yazan bir surumu yuklemeye calistigimizda hic yuklemiyor mu yoksa yukleyip cihaza zarar falan verme gibi bi durumu mu var? Nasil i... Mesaja git »
SPYBOX S11 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aleykum selam Fatih Bey, modem değildi sorun onu denemiştim. Fabrika ayarlarına döndürdüm cihazı formatladım. Tekrar kurulum yapınca düzeldi. Ama wifi... Mesaja git »
SPYBOX S11 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Su an son 31 mblik son yazilimdan sonra bugun hic kullanilamaz sekle gelmis uydu, yada benim alicim sorunlu. Bu seferde baglanti var godukuyor ama ol... Mesaja git »
Sagolun Fatih Bey, kurdum dediginiz guncellemeyi su anlik sorun yok gibi tekrar mesajimi guncellerim... Mesaja git »
Eski yazilima donme imkanimiz var mi acaba? Son yazilimi guncelledigimden bu yana zaman zaman wifi baglantisi gidiyor... Mesaja git »
SPYBOX S11 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sagolun efendim ilginiz icin, yazilimsal olmasindan oturu sevindim cunku cihaz gercekten guzel, o zaman yeni yazilimi bekleyeyim... Mesaja git »
SPYBOX S11 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba arkadaslar, yaklasik 1 aydir bu cihazi kullanmaktayim. Genel anlamda memnunum fakat soyle bir problemim var cihazi kapattigimda bir sure sonra... Mesaja git »
Arkadaşlar 6s- 6s plus- 7 plus almaya niyetliyim. Alıp nakite çevirmek isteyen arkadaşlar ulaşıp teklif sunabilir. Kocaeli yada Sakaryadan elden tesli... Mesaja git »
Sony KDL-55W805C başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Anladim hocam tesekkur ederimm... Mesaja git »
Sony KDL-55W805C başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Teşekkürler cevabınız için. Youtube dan 4k olarak actigim bazi videolar tv 4k olmamasina ragmen sasirtici sekilde net gostermekte, full hd diyemeyece... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.048